Можливість для людей з України

Elektrikári - Nemecko (Sachsen,Bayern,Baden Württemberg)

Gerath BAU GmbH

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Gerath BAU GmbH ponúka prácu pre jednotlivcov alebo aj partie elektrikárov na živnost/ trvalý pracovný pomer - nemecká pracovná zmluva

Miesto výkonu práce: Mníchov,Zwickau,Obing,
Nástup : ihneď, počas celého roka, práca dlhodoba (turnusy podľa dohody)

Podmienky pre uchádzača:
-Prax 2-3 roky
-Nemecký jazyk (stavebná nemčina jeden z partie)
-Znalosť v odbore (vyučený elektrikár)
-Zakladne naradie
Informácie o práci - podľa projektu:

1, Montáž elektroinštalácie v halách,školách,kancelárskych priestoroch
2, Montáž elektroinštalácie v bytoch a domoch
3, Montáž-Priemysel BMW,Audi,INA, prekablovanie a zapajanie linky,

Náplň práce:

-Montáž káblových žľabov
-Ťahanie káblov
-Pracovanie podľa technickej dokumentácie
-Osádzanie zapájanie rozvádzačov
-Zapájanie svietidiel, zásuviek, vypínačov
-Montáž osvetlenia
-Prekablovanie a zápájanie linky

Informácie o výberovom konaní:
V prípade že máte záujem o pracovnú pozíciu môžete nás kontaktovať na tel. čísle +49 151 72898975, +49 1516 7803852 alebo e-mailom na [email protected],[email protected]

Odmena: Živnost 21-23 €  TPP 15-18€. Brutto-Dlhodobá a stabilná práca -Možnosť pracovať nadčasy-Pracovný čas 50-60 hodín týždenne-Fakturácia každych 14 dní/spatnost 21 dni -Pomoc pri vybavovani vsetkych potrebnych administratívnych dokumentov: A1,Freistellung,Faktury,

-Platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. § 21,22,23
-Dostatočná znalosť nemeckého jazyka - B1 ak sa jedná o partiu, tak aspoň jeden z partie musí vedieť NJ
-Platná živnost
-Komunikatívnosť,samostatnosť,zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Gerath BAU GmbH je firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva, elektromontáži a dodávok pre stavby priemyselného typu ale aj bytovú výstavbu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4536553  Datum zveřejnění: 18.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac