Zákaznická podpora pro maďarský, slovenský a český e-shop

GET FASHION s.r.o.

Místo práce
U Továren, Praha 15, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 32 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme malá firma vlastnící e-shop Stylovej a značku Don Lemme, která bleskově roste a proto hledáme dalšího člena do týmu. Budeš mít možnost růst a rozvíjet své znalosti a zkušenosti spolu s námi. Pro náš módní e-shop se zaměřením na streetwear, hledáme přátelského a samostatného člověka, který nám pomůže se zákaznickou podporou.

Náplň Tvé práce:

Komunikace se zákazníky v maďarském a slovenském/českém jazyce
Komunikace s influencery
Spolupráce s marketingovým týmem
Spolupráce se skladem

Co od tebe očekáváme:

spolehlivost a samostatnost
výborné znalosti maďarského jazyka - slovem i písmem
výborné znalosti českého nebo slovenského jazyka - slovem i písmem
zkušenosti v zákaznické podpoře

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
mladý kolektiv
zajímavé finanční ohodnocení
multisportku
slevu na naše produkty
stabilní práci
neomezeně kávy

Plat uvádíme v intervalu 28 - 32tis kč, protože vás ohodnotíme podle toho, co nám dokážete přinést navíc, než požadujeme :)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) nebo Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme malá firma vlastnící e-shop Stylovej a značku Don Lemme, která bleskově roste a proto hledáme dalšího člena do týmu. Budeš mít možnost růst a rozvíjet své znalosti a zkušenosti spolu s námi. Pro náš módní e-shop se zaměřením na streetwear, hledáme přátelského a samostatného člověka.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Adresa společnosti

Get Fashion s.r.o.
U Továren 14
10200 Praha
ID: 4037149  Datum zveřejnění: 22.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc