Zákaznická podpora s maďarštinou

GET FASHION s.r.o.

Místo práce
U Továren, Praha 15, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme posilu, která nám pomůže se zákaznickou podporou primárně v maďarsku, ale budeme rádi, když nám pomůžeš i s českou a slovenskou.

V našem týmu Stylovej.cz a DonLemme.cz každý den posouváme hranice a nebojíme se nových výzev. Chceme být nejlepší a díky tomu rosteme meziročně až o 60%. Průměrnost nám nic neříká a to platí i o způsobu naší práce i mindsetu.

Nebojíme se ani expanze, ani toho, že by pro nás někde nebylo místo. Proto působíme nejen v Česku, ale také v Maďarsku, Slovensku a Rumunsku a budeme expandovat i dále.

CEO a teprve 25tiletý zakladatel firmy Dominik Nábělek je výrazná osobnost s vysokými ambicemi, který dokáže motivovat svůj tým už jen díky tomu, že oba tyto brandy vybudoval od nuly.

Jakou optikou vidí svoji firmu on si můžeš přečíst zde:

nebo zde:

Co tě na dané pozici čeká?

komunikace se zákazníkem po telefonu, emailu a na sociálních sítích
překlady z češtiny/slovenštiny do maďarštiny
influencer marketing v Maďarsku - necháme na tobě i komunikaci se slavnými lidmi
úzká spolupráce s marketingovým týmem
zpracování vrácených objednávek

Co požadujeme?

perfektní maďarštinu
perfektní češtinu nebo slovenštinu - ani jedno nám nevadí :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?

práci v dynamicky rostoucí firmě
možnost ovlivňovat věci na přímo
mladý a přátelský tým
občasný home office
firemní počítač
parkování přímo v areálu
práce na HPP nebo živnost
slevu na naše produkty
stabilní práci
neomezeně kávy

Plat uvádíme v intervalu 28 - 35tis kč, protože vás ohodnotíme podle toho, co nám dokážete přinést navíc, než požadujeme :)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) nebo Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma provzující e-shop Stylovej a značku Don Lemme, která bleskově roste a proto hledáme dalšího člena do týmu. Budeš mít možnost růst a rozvíjet své znalosti a zkušenosti spolu s námi. Pro náš módní e-shop se zaměřením na streetwear, hledáme přátelského a samostatného člověka.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4037149  Datum zveřejnění: 21.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc