Social media specialista

GET FASHION s.r.o.

Místo práce
U Továren, Praha 15, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost, internship, stáž
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme společnost zabývající se módou. Provozujeme e-shopy v Česku, Maďarsku, Slovensku a Rumunsku. Založili jsme vlastní značku Don Lemme, s kterou je naším cílem je vybudovat celosvětově známou fashion značku.

Hledáme posilu, která nám pomůže se sociálními sítěmi, na kterých jsme velmi aktivní. Naše profily najdeš na Instagramu, Facebooku, Tik Toku i YouTube.
Mezi tvoje největší starosti bude strategické přemýšlení nad obsahem na našich účtech. Budeš plánovat obsah pro jednotlivé platformy, psát popisky a vytvářet obsah.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavé platové ohodnocení
Práce na plný úvazek
Přátelský a mladý kolektiv
Pracovní doba 8-16h na Praze 10
Možný i občasný Home office
Slevy na naše produkty
Možnost parkování
Dostupnost MHD

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Marketing

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma provzující e-shop Stylovej a značku Don Lemme, která bleskově roste a proto hledáme dalšího člena do týmu. Budeš mít možnost růst a rozvíjet své znalosti a zkušenosti spolu s námi. Pro náš módní e-shop se zaměřením na streetwear, hledáme přátelského a samostatného člověka.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4059552  Datum zveřejnění: 11.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc