Sprinklermonteri se zaskolenim

GETWORKS GmbH

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
08.01.2018
Mzdové podmínky (brutto)
min. 1500€

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vase cinnosti po zaskoleni sprinklermonteru:

Zakladni zaskolovaci trenink trva jen 2-5 dni!
Komplexni zaskoleni podle Vasich predchozich znalosti a kvalifikaci!

- Instalace potrubnich siti a systemu
- Montaze trubkovych drzaku
- Montaze stabilnich protipozarnich systemu (sprinkleru)
- Uhlovani sprinkleroveho portubi (pomoci kolen a spojek)
- Rezani zavitu na trubkach (manualni i strojni)
- Drazkovani
- Montaze CO2 hasicich systemu
- Prace v regalech a na nuzkovych vysokozdviznych plosinach (stropni montaze)
- Prace ve stropnich podhledech

Chcete se stat sprinklermonterem?
Poslete nam Vasi zadost o pracovni pozici na emil [email protected]
My z Vas sprinklermontera udelame!

Tesime se na Vase zadosti!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabizime:
- Nemeckou pracovni smlouvu na dobu neurcitou
- Nemecke zdravotni a socialni pojisteni
- Min. 1500€/ mes. cisteho s postupnym zvysovanim mzdy
- prvni navyseni od 01.04.2018
- nasledne navyseni po 9 odpracovanych mesicich
- Priplatky za prescasy, nocni a svatky
- Bonusy za doporuceni novych kolegu
- Prispevek na Vanoce a dovolenou
- Detske pridavky (Kindergeld)
- Stale pracovni misto i pres zimu!
- Moznost tydennich zaloh
- Pomoc s vyhledanim a zajistenim ubytovani
- Osobni individualni podporu ceskeho kolegy
- Zabavnou praci, se zajimavymi a ruznorodymi cinnostmi na stavbach

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Hledate stale tu pravou praci?
Chcete zmenit zamestnani?

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pozadujeme:
- Odborne vzdelani nebo srovnatelna kvalifikace, nejlepe v kovo nebo elektro oboru
- Praxe v oboru je vyhodou, ale neni podminkou
- Schopnost prace v regale vyhodou
- Ochota pracovat na montazi
- Ridicsky prukaz skupiny B
- Nutna znalost nemeckeho jazyka
- Motivaci, spolehlivost a flefibilitu
- Lekarske potvrzeni o schopnosti prace ve vyskach

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Getworks pomáhá společnostem s flexibilními potřebami pracovní síly v mnoha oblastech personálních služeb. Společnost byla založena v roce 2001 a specializuje se na oblast průmyslu, řemesel a péče a je zde pro své zákazníky a zaměstnance na dvou místech po celém Německu. Jako člen asociace dočasných zaměstnání iGZ je společnost Getworks jednou z nejlepších adres tohoto odvětví.

Chcete se stát součástí našeho týmu? Těšíme se na Tebe !!!
Stačí nás JEDNODUŠE kontaktovat: zašli e-mailem strukturovaný životopis nebo volej, podpora a pomoc v češtině !!!
ID: 3274741  Datum zveřejnění: 29.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: min. 1500€