Nemecko - Monteri vzduchotechniky

GETWORKS GmbH

Místo práce
Německo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mozne cinnosti:
• Montaz a demontaz zarizeni vzduchotechniky
• Osetrovani, opravy a udrzba
• Vyroba a montaz jednotlivych ventilacnich prvku
• Prace podle planu a technickych vykresu
• Vyroba, prestavba a montaz konstrukci vzduchotechniky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabizime:
• Nemeckou pracovni smlouvu na dobu neurcitou
• Nemecke zdravotni a socialni pojisteni
• Min. 1500€/ mes. cisteho s postupnym zvysovanim mzdy
• Priplatky za prescasy, nocni a svatky
• Prispevek na Vanoce a dovolenou
• Detske pridavky
• 24 dni dovolene
• Stale pracovni misto i pres zimu!
• Moznost tydennich zaloh
• Pomoc s vyhledanim a zajistenim ubytovani
• Podporu ceskeho kolegy
• Moznost pravidelnych volnych tydnu
• Zabavnou praci, se zajimavymi a ruznorodymi cinnostmi na stavbach

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Jiz vice nez 17 let jsme jednim z prednich poskytovatelu a partneru renomovanych firem, v oblasti protipozarni ochrany, vzduchotechniky, elektro a kovovyroby.
Nasi pracovnici montuji v malych tymech protipozarni zarizeni, sanitu nebo pracuji v kovovyrobe po celem Nemecku, stejne jako i v jinych evropskych zemich.
Diky na miru individualnimu vzdelavani a odborne priprave, ziskate od nas potrebne teoreticke i prakticke znalosti a dovednosti pro praci v techto zajimavych odvetvich.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Getworks pomáhá společnostem s flexibilními potřebami pracovní síly v mnoha oblastech personálních služeb. Společnost byla založena v roce 2001 a specializuje se na oblast průmyslu, řemesel a péče a je zde pro své zákazníky a zaměstnance na dvou místech po celém Německu. Jako člen asociace dočasných zaměstnání iGZ je společnost Getworks jednou z nejlepších adres tohoto odvětví.

Chcete se stát součástí našeho týmu? Těšíme se na Tebe !!!
Stačí nás JEDNODUŠE kontaktovat: zašli e-mailem strukturovaný životopis nebo volej, podpora a pomoc v češtině !!!
ID: 3306669  Datum zveřejnění: 9.2.2018