Pracovník obchodního oddělení / Recruiter (M/Ž)

GETWORKS GmbH

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
12.03.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše náplň práce:
• Kontaktní osoba pro naše uchazeče v naší kanceláři v ČR
• Nábor a zprostředkování spolupracovníků
• Zpracovávání dat
• Pravidelné schůze s vedením společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Platové ohodnocení na základě domluvy
• Práci v sympatickém kolektivu
• Intenzivní zaškolení
• Rozmanitou náplň práce
• Možnost profesního růstu
Místo výkonu práce je v České republice. Po měsíčním zaškolení v naší hlavní centrále ve městě Lüneburg (Dolní Sasko) povedete naši pobočku v ČR.
Ozvěte se nám ještě dnes.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Již více než 17 let jsme specialisté v oblasti zprostředkovávání lidských zdrojů a v náboru do pracovních poměrů. Naše pole působnosti je soustředěné jak v regionálních oblastech, tak zároveň po celém území Německa.
Náš úspěch spočívá ve vysoké spolehlivosti, v dostupnosti i mimo klasickou pracovní dobu a v osobním pracovním nasazení všech našich zaměstnanců.
Abychom mohli uspokojit naši vysokou poptávku a i nadále se dobře starat o naše spolupracovníky, hledáme do našeho týmu novou posilu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Maďarský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Personalistika - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Getworks pomáhá společnostem s flexibilními potřebami pracovní síly v mnoha oblastech personálních služeb. Společnost byla založena v roce 2001 a specializuje se na oblast průmyslu, řemesel a péče a je zde pro své zákazníky a zaměstnance na dvou místech po celém Německu. Jako člen asociace dočasných zaměstnání iGZ je společnost Getworks jednou z nejlepších adres tohoto odvětví.

Chcete se stát součástí našeho týmu? Těšíme se na Tebe !!!
Stačí nás JEDNODUŠE kontaktovat: zašli e-mailem strukturovaný životopis nebo volej, podpora a pomoc v češtině !!!
ID: 3320282  Datum zveřejnění: 26.2.2018