Pomocní zámečníci

GETWORKS GmbH

Místo práce
Německo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mozne cinnosti:
• Kovomontaze dle pokynu
• Montaze potrubi
• Rucni nebo strojni reznai zavitu

Dulezite:
• Nemecky se MUSI domluvit alespon jeden z kolegu
• Pracovat muzete samostatne nebo v tymech
• Prace na jihu Nemecka
• Bonus za nove kolegy
• Dlouhodobe zamestnani
Budeme radi, pokud se nam prihlasite i se svymi kolegy!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabizime:
• Jistou praci s moznosti odpracovat mnoho hodin
• Od 10,13€ / hod. (hrubeho), podle kvalifikace
• Bud vyssi hodinove diety (cisteho), ubytovani se plati z diet NEBO nizsi hodinove diety (cisteho), ubytovani plati firma
• 1700€ - 2800€ cisteho mesicne
• Prispevek na Vanoce a dovolenou
• Nabizime Vam jistou praci take pres zimu!
• Moznost tydennich zaloh
• Zorganizujeme ubytovani
• Zabavnou praci, se zajimavymi a ruznorodymi cinnostmi na stavbach
• Moznost pravidelnych volnych tydnu
• Pomoc ceskeho koordinatora
• Financni bonus za doporuceni novych kolegu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Prace v Nemecku za dobrych podminek!
Spolecnost Getworks spolupracuje s vyznamnymi spolecnostmi jiz vice nez 17 let. Jak na stavenistich, tak v uzavrenych halach, mate prilezitost pracovat pro mnoho firem.
Nase prace je predevsim na jihu Nemecka. Presvedcte se a zaslete nam svuj zivotopis. Budeme vas kontaktovat!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pozadujeme:
• Zkusenosti v kovovyrobe
• Odborna praxe vyhodou, ale neni podminkou
• Nemusite byt vyuceni v oboru
• Zkusenost s praci na stavbe
• Manualni zrucnost
• Zkusenost a schopnost prace ve vyskach nebo v regale vyhodou
• Ochota pracovat na montazi
• Ridicsky prukaz skupiny B
• Nutna znalost nemeckeho jazyka
• Motivaci, spolehlivost a flefibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Getworks pomáhá společnostem s flexibilními potřebami pracovní síly v mnoha oblastech personálních služeb. Společnost byla založena v roce 2001 a specializuje se na oblast průmyslu, řemesel a péče a je zde pro své zákazníky a zaměstnance na dvou místech po celém Německu. Jako člen asociace dočasných zaměstnání iGZ je společnost Getworks jednou z nejlepších adres tohoto odvětví.

Chcete se stát součástí našeho týmu? Těšíme se na Tebe !!!
Stačí nás JEDNODUŠE kontaktovat: zašli e-mailem strukturovaný životopis nebo volej, podpora a pomoc v češtině !!!
ID: 3388944  Datum zveřejnění: 14.5.2018