Zámočník / pomocník zámočníka

GETWORKS GmbH

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
hned
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Teraz hľadáme:
• viacerých zámočníkov, monterov sprinklerov
• jednotlivcov, alebo tiež dvojice – trojice (radi vás zaučíme, sme zastúpený montérmi po celej CZ aSK)

Vaše úlohy
• Montáž predzhotovených dielcov
• Údržbárske a opravárenské práce
• Príležitostné zváracie práce

Váš profil
• Skúsenosti v hore uvedenom odvetví, vyučenie v odbore výhodou
• Čítanie výkresov by ste mali ovládať
• V tímoch má byť aspoň jedno motorové vozidlo a aspoň jeden člen ktorý sa vie dohovoriť po nemecky

Prečo Getworks?
• Ponúkame pracovný pomer na dobu neurčitú, nadtarifný plat, diéty, hodinovú mzdu od 10,82€ + diety od 5€ na hodinu
• Nárok na dovolenku máte 24 a viac dní do roka. Ubytovanie vám vyhľadáme.
• O zálohu môžete požiadať už po prvom odpracovanom týždni
• Podporu cez našich českých a slovenských kolegov z kancelárie a na stavbách
• Dlhodobé projekty vo významných spoločnostiach po celom Nemecku (miesta nasadenia podľa dohody)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Wir sind seit mehr als 18 Jahren auf dem Gebiet der Brandschutz- und Heizsysteme tätig. der führende Partner und HR-Anbieter namhafter Unternehmen, die sich mit der Ausführung von Schlosserarbeiten beschäftigen.
Unsere Mitarbeiter führen in kleinen Gruppen die sanitären und wasserlöschenden Seifen. Sprinkleranlagen und Schlosserindustrie in Deutschland und Europa. Wir bieten gründliche und personalisierte Schulungen und Schulungen an, um schnell das theoretische und praktische Wissen zu erwerben, das für die Arbeit erforderlich ist.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Dahlenburger Landstraße 31
21337 Lüneburg
Nemecko

ID: 3647075  Datum zveřejnění: 15.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac