Zámočník / pomocník zámočníka

GETWORKS GmbH

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
HNED nebo dle dohody !!!
Mzdové podmínky (brutto)
2 966 EUR/měsícŠTARTOVACÍ BONUS 200€ !!! max. 30 dní placené dovolené, vánoční PRÉMIE

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chci pracovat a vydělávat v Německu !!!

Tvá denní práce bude: nastoupit včas na pracoviště, udělat si svou práci, vrátit se na ubytování, vše budeš mít vybavené, dohodnuté, dostaneš instrukce, adresy a jdeš na to !!!

U nás nabízíme:
- německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou !!!
- velmi slušný výdělek od 2966 € hrubého včetně diet, závisí také na tvých předešlých zkušeností
- trvalé pracovní místo
- zálohové platby na Tvůj účet
- ubytování zajišťujeme my
- a mnohé jiné benefity

Navíc při německé smlouvě máš nárok
- dětské přídavky DE (Kindergeld cca. 219 € na 1 dítě), německé zdravotní a soc. pojištění.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jsme na trhu již 20 let !!! a pomohli jsme už tisícům lidí ze Slovenska, Čech a EU zaměstnat se v Německu. Poradenství a služby Ti poskytnou naši naši kolegové v slovenském a anglickém jazyce.

• Nárok na dovolenou máte 24 a více dní do roka. Ubytování Vám vyhledáme.
• O zálohu lze požádat již po prvním odpracovaném týdnu
• Podporu přes našich českých a slovenský kolegů z kanceláře a na stavbách
• Dlouhodobé projekty ve významných společnostech po celém Německu (místa nasazení dle dohody)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Tvoje benefity - ukončené vzdělání v profesi, praxi, alespoň základní znalost NJ, vlastní auto, jednotlivci a skupiny, i zručný a šikovný pomocníci v těchto profesích.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Také vhohdné pro montážník protipožárních vodovodních rozvodů - springlermontážnik, vodárny, topenáři, sanita, elektrikáři, zámečníci, montáž regálů, jiné montážní práce

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Getworks pomáhá společnostem s flexibilními potřebami pracovní síly v mnoha oblastech personálních služeb. Společnost byla založena v roce 2001 a specializuje se na oblast průmyslu, řemesel a péče a je zde pro své zákazníky a zaměstnance na dvou místech po celém Německu. Jako člen asociace dočasných zaměstnání iGZ je společnost Getworks jednou z nejlepších adres tohoto odvětví.

Chcete se stát součástí našeho týmu? Těšíme se na Tebe !!!
Stačí nás JEDNODUŠE kontaktovat: zašli e-mailem strukturovaný životopis nebo volej, podpora a pomoc v češtině !!!
ID: 3647075  Datum zveřejnění: 10.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 966 EUR/měsíc