Elektrikár / pomocný elektrikár

GETWORKS GmbH

Miesto práce
Deutschland
Termín nástupu
hned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Teraz hľadáme:

• jednotlivcov, alebo tiež dvojice – trojice (radi vás zaučíme, sme zastúpený montérmi po celej CZ aSK)

Vaše úlohy
• Inštalácie prípojok, osvetľovacích zariadení ako aj riadiacich a regulačných zariadení
• Údržbárske a opravárenské práce
• Inštalácie novostavieb, renovácia starých budov, pokládka káblov

Váš profil
• Skúsenosti v hore uvedenom odvetví, vyučenie v odbore výhodou
• Čítanie výkresov by ste mali ovládať
• V tímoch má byť aspoň jedno motorové vozidlo a aspoň jeden člen ktorý sa vie dohovoriť po nemecky

Prečo Getworks?
• Ponúkame pracovný pomer na dobu neurčitú, nadtarifný plat, diéty, príspevok na dovolenku a Vianoce, hodinovú mzdu od 11,90€ + diety od 5€ na hodinu
• Dobíjateľnú firemnú kreditnú kartu
• Nárok na dovolenku máte 24 a viac dní do roka. Ubytovanie vám vyhľadáme.
O zálohu môžete požiadať už po prvom odpracovanom týždni
• Podporu cez našich slovenských kolegov z kancelárie a na stavbách
• Dlhodobé projekty vo významných spoločnostiach po celom Nemecku (miesta nasadenia podľa dohody)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Wir sind seit mehr als 18 Jahren auf dem Gebiet der Brandschutz- und Heizsysteme tätig. der führende Partner und HR-Anbieter namhafter Unternehmen, die sich mit der Ausführung von Schlosserarbeiten beschäftigen.
Unsere Mitarbeiter führen in kleinen Gruppen die sanitären und wasserlöschenden Seifen. Sprinkleranlagen und Schlosserindustrie in Deutschland und Europa. Wir bieten gründliche und personalisierte Schulungen und Schulungen an, um schnell das theoretische und praktische Wissen zu erwerben, das für die Arbeit erforderlich ist.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

ID: 3647083  Datum zveřejnění: 13.8.2020