Allrounder (Zámočník / Elektrikár/Montér Sprinklerov)

GETWORKS GmbH

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
11.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
60 000 - 83 000 Kč/mesiac2300-3200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše úlohy
• Montáž dielov, montáž sprinklerov
• Údržbárske a opravárenské práce, zámočnícke práce
• Elektrikárske práce, ťahanie káblov, pomocné práce

Prečo Getworks?

• Ponúkame pracovný pomer na dobu neurčitú, nadtarifný plat, diéty, príspevok na dovolenku a Vianoce, hodinovú mzdu od 11€ + diety od 5€ na hodinu
• Dobíjateľnú firemnú kreditnú kartu
• Nárok na dovolenku máte 24 a viac dní do roka. Ubytovanie vám vyhľadáme.
• O zálohu môžete požiadať už po prvom odpracovanom týždni
• Podporu cez našich slovenských kolegov z kancelárie a na stavbách
• Dlhodobé projekty vo významných spoločnostiach po celom Nemecku (miesta nasadenia podľa dohody)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Jiz vice nez 18 let jsme jednim z prednich poskytovatelu a partneru renomovanych firem, v oblasti protipozarni ochrany, vzduchotechniky, instalaterstvi, topenarstvi, sanity, kovovyroby a dalsich.
Nasi pracovnici montuji v malych tymech stabilni protipozarni zarizeni, sanitu nebo pracuji v kovovyrobe po celem Nemecku, stejne jako i v jinych evropskych zemich.
Diky na miru individualnimu vzdelavani a odborne priprave, ziskate od nas potrebne teoreticke i prakticke znalosti a dovednosti pro praci v techto zajimavych odvetvich.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebny

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti v hore uvedenom odvetví, vyučenie v odbore výhodou
• Čítanie výkresov by ste mali ovládať
• V tímoch má byť aspoň jedno motorové vozidlo a aspoň jeden člen ktorý sa vie dohovoriť po nemecky

Wir sind seit mehr als 18 Jahren auf dem Gebiet der Brandschutz- und Heizsysteme tätig. der führende Partner und HR-Anbieter namhafter Unternehmen, die sich mit der Ausführung von Schlosserarbeiten beschäftigen.
Unsere Mitarbeiter führen in kleinen Gruppen die sanitären und wasserlöschenden Seifen. Sprinkleranlagen und Schlosserindustrie in Deutschland und Europa. Wir bieten gründliche und personalisierte Schulungen und Schulungen an, um schnell das theoretische und praktische Wissen zu erwerben, das für die Arbeit erforderlich ist.
ID: 3783854  Datum zveřejnění: 10.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 60 000 - 83 000 Kč/mesiac2300-3200€