Nemecko - Sprinklermonteri pro zaškolení

GETWORKS GmbH

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
hned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledame:
Sprinklermontery pro zaskoleni

Vase cinnosti po zaskoleni sprinklermonteru:
Komplexni zaskoleni podle Vasich predchozich znalosti a kvalifikaci!
- Instalace potrubnich siti a systemu
- Montaze trubkovych drzaku
- Montaze stabilnich protipozarnich systemu (sprinkleru)
- Uhlovani sprinkleroveho portubi (pomoci kolen a spojek)
- Rezani zavitu na trubkach (manualni i strojni)
- Drazkovani
- Montaze CO2 hasicich systemu
- Prace v regalech a na nuzkovych vysokozdviznych plosinach (stropni montaze)
- Prace ve stropnich podhledec

Dulezite:
• Nemecky se MUSI domluvit alespon jeden z kolegu
• Pracovat muzete samostatne nebo v tymech
• Prace na jihu Nemecka
• Bonus za doporuceni novych kolegu
• Dlouhodobe zamestnani

Chcete se stat sprinklermonterem?
Poslete nam Vasi zadost o pracovni pozici na emil [email protected]
My z Vas sprinklermontera udelame!

Tesime se na Vase zadosti!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabizime:
- Nemeckou pracovni smlouvu na dobu neurcitou
- Nemecke zdravotni a socialni pojisteni
- Min. 2000€ - 3500€/ mes. cisteho s postupnym zvysovanim mzdy
- Priplatky za prescasy, nocni a svatky
- Bonusy za doporuceni novych kolegu
- Prispevek na Vanoce a dovolenou
- Moznost skoleni na pracovni plosiny (IPAF-Prukaz)
- Detske pridavky (Kindergeld)
- Stale pracovni misto i pres zimu!
- Moznost tydennich zaloh
- Ubytování je zajištěno
- Osobni individualni podporu ceskeho kolegy
- Praci, se zajimavymi a ruznorodymi cinnostmi na stavbach

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Stante se Sprinklermonterem!

Vhodne i pro pracovniky z jinych oboru
Hledate stale tu pravou praci?
Chcete zmenit zamestnani?

Jiz vice nez 19 let jsme jednim z prednich poskytovatelu a partneru renomovanych firem, v oblasti protipozarni ochrany, vzduchotechniky, instalaterstvi, topenarstvi, sanity, kovovyroby a dalsich.
Nasi pracovnici montuji v malych tymech stabilni protipozarni zarizeni, sanitu nebo pracuji v kovovyrobe po celem Nemecku, stejne jako i v jinych evropskych zemich.
Diky na miru individualnimu vzdelavani a odborne priprave, ziskate od nas potrebne teoreticke i prakticke znalosti a dovednosti pro praci v techto zajimavych odvetvich.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pozadujeme:
- Odborne vzdelani nebo srovnatelna kvalifikace, nejlepe v kovo nebo zamecnickem oboru
- Praxe v oboru je vyhodou, ale neni podminkou
- Schopnost prace v regale vyhodou
- Ochota pracovat na montazi
- Ridicsky prukaz skupiny B
- Nutna znalost nemeckeho jazyka
- Motivaci, spolehlivost a flexibilitu
- Lekarske potvrzeni o schopnosti prace ve vyskach G41

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Getworks pomáhá společnostem s flexibilními potřebami pracovní síly v mnoha oblastech personálních služeb. Společnost byla založena v roce 2001 a specializuje se na oblast průmyslu, řemesel a péče a je zde pro své zákazníky a zaměstnance na dvou místech po celém Německu. Jako člen asociace dočasných zaměstnání iGZ je společnost Getworks jednou z nejlepších adres tohoto odvětví.

Chcete se stát součástí našeho týmu? Těšíme se na Tebe !!!
Stačí nás JEDNODUŠE kontaktovat: zašli e-mailem strukturovaný životopis nebo volej, podpora a pomoc v češtině !!!
ID: 3957846  Datum zveřejnění: 26.8.2020