Elektrikár/pomocný elektrikár

GETWORKS GmbH

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ !!!, alebo podľa dohody
2 966 EUR/mesiacZmluva na dobu neurčitú, max. 30 dní platenej dovolenky, vianočné prémie a iné benefity vyplývajúce z nemeckej pracovnej zmluvy iGZ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potrebujeme práve Teba !!!
elektrikár - aj pomocník v týchto profesiách alebo zručný, šikovný montér.

Tvoja denná práca bude: nastúpiť včas na pracovisko, spraviť si svoju prácu, vrátiť sa na ubytovanie, všetko budeš mať vybavené ,dohodnuté, dostaneš inštrukcie, adresy a ideš na to !!!

Ako napríklad

• Inštalácie prípojok, osvetľovacích zariadení ako aj riadiacich a regulačných zariadení
• Údržbárske a opravárenské práce
• Inštalácie novostavieb, renovácia starých budov, pokládka káblov

U nás ponúkame:
- nemeckú kolektivnú pracovnú zmluvu iGZ na dobu neurčitú !!!
- veľmi slušný zárobok od 2.966€ Bt. Vrátane diéty, ktoré závisí aj od Tvojich predošlých skúseností
- trvalé pracovné miesto
- zálohové platby na Tvoj účet od druhého týždnia
- ubytovanie zabezpečujeme a hradíme my
- školenie na prac. plošiny
- vianočné prémie a mnohé iné benefity

Naviac pri nemeckej zmluve máš nárok
- prídavky na deti v DE (Kindergeld cca. 219€ na 1 dieťa) + nemecké zdravotné a soc. poistenie

Stačí nás JEDNODUCHO kontaktovať : zašli e-mailom štrukturovaný životopis alebo volaj, podpora a pomoc v slovenčine a češtine !!!
[email protected] Tel.: +49 4131 85447 21

Sme jeden s lídrov ponúkajúcich montážne práce rôzneho charakrteru v nemecku už 20 rokov !!!
Zamestnáme aj Teba !!!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Sme na trhu už 20 rokov!!! Pomohli sme už tisícom ľudí zo Slovenska, Čiech a EU zamestnať sa v Nemecku. Poradenstvo a služby Ti poskytnú naši kolegovia v slovenskom a českom jazyku.

"Chceš pracovať a zarábať v Nemecku", tak Vitaj na palube !!!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektro + pridružené profesie z odboru

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

mám prax v danom, alebo podobnom odvetví alebo sa rýchlo učím ...

Počet rokov praxe

1

Tvoje benefity – ukončené vzdelanie v profesii, prax, aspoň základná znalosť NJ, vlastné auto, jednotlivci a skupiny, aj zručný a šikovný pomocníci

• skúsenosti v hore uvedenom odvetví, vyučenie v odbore výhodou
• čítanie výkresov by ste mali ovládať
• v tímoch má byť aspoň jedno motorové vozidlo a aspoň jeden člen, ktorý sa vie dohovoriť po nemecky

Spoločnosť GETWORKS GmbH pôsobí na nemeckom trhu od roku 2001. V Nemecku patrí k jednej z najlepších pracovných agentúr. GETWORKS GmbH je výnimočná tým, že pre svojich zamestnancov nie je len zamestnávateľ, ale aj priateľ a pomocník, ktorý je k dispozícií počas ich celého pobytu.
Ak sme ťa zaujali, pošli CV a buď s nami.
ID: 4230877  Datum zveřejnění: 19.12.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 966 EUR/mesiac