Montér sprinklerov v Nemecku

GETWORKS GmbH

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď / podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
3 200 EUR/mesiac- plat sa odvíja podľa skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia potrubných sietí a systémov
- montáže trubkových držiakov
- montáže stabilných protipožiarných systémov (sprinklér)

- práca na nemeckú zmluvu
- zabezpečené ubytovanie
- bonusy a prémie:
• vianočné bonusy vo výške 200 - 400 €
• dovolenkové bonusy vo výške 200 - 400 €
• príplatky za nadčasy / sviatky / nedele alebo za nočné smeny
- podpora českých a slovenských kolegov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť GETWORKS GmbH s 20ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce v Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Montážnik protipožiarnych rozvodov (sprinkler montážnik, vodár, kúrenár, sanita, elektrikár, zámočníci, montážnik regálov)

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

​vlastné auto výhoda​

Spoločnosť GETWORKS GmbH pôsobí na nemeckom trhu od roku 2001. V Nemecku patrí k jednej z najlepších pracovných agentúr. GETWORKS GmbH je výnimočná tým, že pre svojich zamestnancov nie je len zamestnávateľ, ale aj priateľ a pomocník, ktorý je k dispozícií počas ich celého pobytu.
Ak sme ťa zaujali, pošli CV a buď s nami.

Kontakt

ID: 4264250  Datum zveřejnění: 20.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac