Montér protipožární techniky (šprinklér), zámečník, instalatér, topenář, elektrikář

GETWORKS GmbH

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned / dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
3 200 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

instalace potrubních sítí a systémů
instalace držáků potrubí
instalace pevných systémů požární ochrany (sprinklerů)

Zaměstnanecké výhody, benefity

PRÁCE NA NĚMECKOU PRACOVNÍ SMLOUVU
UBYTOVÁNÍ ZDARMA
PODPORA ČESKÝCH A SLOVENSKÝCH KOLEGŮ

Bonusy a prémie:
- vánoční prémie 200 - 400 €
- bonusy na dovolenou ve výši 200-400 €
- příplatky za přesčasy / svátky / neděle nebo noční směny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

GETWORKS GmbH s 20 lety zkušeností v oblasti zprostředkování zaměstnání v Německu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

zámečník, instalatér, topenář, elektrikář

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

vlastní auto výhoda

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost GETWORKS GmbH působí na německém trhu od roku 2001. Je jednou z nejlepších pracovních agentur v Německu. Společnost GETWORKS GmbH je jedinečná tím, že pro své zaměstnance není jen zaměstnavatelem, ale také přítelem a pomocníkem, který je jim k dispozici po celou dobu jejich pobytu.
Pokud jsme vás zaujali, zašlete svůj životopis a buďte s námi.

Kontakt

ID: 4742323  Datum zveřejnění: 17.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 200 EUR/měsíc