Elektrikár/pomocný elektrikár s možnosťou uznania vzdelania v Nemecku GETWORKS GmbH

GETWORKS GmbH

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
3 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácie prípojok, osvetľovacích zariadení ako aj riadiacich a regulačných zariadení
Údržbárske a opravárenské práce
Inštalácie novostavieb, renovácia starých budov, pokládka káblov

Možnosť uznania vašeho vzdelania v Nemecku - ANERKENNUNG

Pracovný pomer na dobu neurčitú

Nemecká pracovná zmluva podľa sadzobníka iGZ

Zdravotné, dôchodkové a sociálne poistenie
Dovolenka a vianočný bonus
Platená dovolenka 25-30 dní ročne
Príplatky za nadčasy
Platené ubytovanie v blízkosti miesta výkonu práce
Možnosť zálohovej platby po prvom odpracovanom týždni
Česky a slovensky hovoriace kontaktné osoby

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť GETWORKS GmbH s 20ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce v Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Elektrikár/pomocný elektrikár

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

​vlastné auto výhoda​

Spoločnosť GETWORKS GmbH pôsobí na nemeckom trhu od roku 2001. V Nemecku patrí k jednej z najlepších pracovných agentúr. GETWORKS GmbH je výnimočná tým, že pre svojich zamestnancov nie je len zamestnávateľ, ale aj priateľ a pomocník, ktorý je k dispozícií počas ich celého pobytu.
Ak sme ťa zaujali, pošli CV a buď s nami.

Kontakt

ID: 4743618  Datum zveřejnění: 17.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac