Dělník v potravinářském průmyslu - odpolední směny

Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 96,6 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dlouhodobá brigáda s možnosti stáleho poměru i výběru směn.

Nástup ihned!

- místo výkonu práce Ostrava Martinov
- práce v potravinářském průmyslu
- pomocné práce při výrobě voňavého pečiva
- odebírání pečiva z výrobní linky
- ukládání pečiva do přepravek
- kontrola výrobků před balením (lehká vizuální kontrola)
- lehké pomocné práce s balením a expedicí výrobků
- spolupráce s kolegy v týmu

Co nabízíme:

- ODPOLEDNÍ SMĚNY OD 14:00 DO 22:00
- 8-mi hodinové směny
- 105,6,- Kč/hod + příplatky za víkend + příplatky dle ZP
- docházkový bonus
- osoby bez praxe - vše Vás rádi naučíme
- dobrá dopravní dostupnost
- práce ve stabilní a silné české společnosti
- pracovní oblečení zajištěno
- přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- pravidelný výplatní termín + možnost záloh
- čistý provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost zakoupení výrobků za zvýhodněnou cenu

Informace o náboru

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- potravinářský průkaz (nutno doložit, popř. vystavíme nový)
- kladný přístup k práci a chuť pracovat
- dobrý zdravotní stav
- pravidelnou a stabilní docházku
- spolehlivost, samostatnost
- plnoletost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Gi Group i Grafton Recruitment jsou přední personální agentury s globálním dosahem, která se zaměřuje na rozvoj trhu práce. Nabízíme kandidátům širokou paletu služeb, včetně dočasného zaměstnání, vyhledávání pracovních příležitostí, kariérního poradenství a vzdělávání. Jsme jednou z největších personálních společností na světě a naším cílem je pomáhat vám najít vhodnou práci. Gi Group je celosvětově hodnocena dle analytiků v personálním odvětví jako jedna z největších personálních společností.

V roce 2022 jsme v České republice pomohli najít práci více než 11 000 uchazečům.

Aktuálně máme více než 650 poboček po celém světě a máme více než 8 000 kmenových zaměstnanců.

Více informaci najdete na: www.gigroup.cz a www.grafton.cz .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4244993  Datum zveřejnění: 24.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 96,6 Kč/hod.