Letní brigáda v Brně Slatině | 144 Kč/ h a zajímavé příplatky!

Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Brno
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zájem o letní brigádu, jste manuálně zručný/á a ochotný/á pracovat ve 3 směnném provozu alespoň 4 týdny?
Pokud ano, zašlete nám svůj životopis, máme pro Vás nabídku!

Vaší náplní práce bude:
- Fyzicky nenáročná manuální práce
- Montáž s vytápěním spojených produktů
- Kompletace, kontrola výrobků dle daných postupů a instrukcí
- Jednoduché testování výrobků

Možnost směn:
- střídání ranní/odpolední/noční v týdenních intervalech (třísměnný provoz)
- směny Po-Pá

Místo výkonu práce: Brno Slatina, ulice Tuřanka
(velmi dobrá dopravní dostupnost z centra Brna, nebo ze Staré Osady!)

Pracovní poměr je formou dohody o pracovní činnosti (DPČ).

Nástup: ihned nebo po dohodě

Termín brigády: Červen - Září 2022 (možnost dlouhodobé brigády // možnost volby i na kratší čas)
Lokalita: Brno Slatina

Zaměstnanecké výhody, benefity

- příplatek za noční 50 Kč/ hod
- příplatek za víkend 50%
- příspěvek na stravné
- měsíční příspěvek na praní

Společnost nabízí propracovaný systém školení a s tím spojený kariérní růst a odměňování zaměstnanců.

Informace o náboru

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?

- Manuální zručnost a šikovnost, motivace pracovat
- Samostatnost, zodpovědnost
- Možnost pracovat alespoň 4 týdny vkuse (Po-Pá)
- Ochota pracovat ve třísměnném provozu

Termín brigády: Červen - Září 2022 (možnost volby doby trvání brigády)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Gi Group i Grafton Recruitment jsou přední personální agentury s globálním dosahem, která se zaměřuje na rozvoj trhu práce. Nabízíme kandidátům širokou paletu služeb, včetně dočasného zaměstnání, vyhledávání pracovních příležitostí, kariérního poradenství a vzdělávání. Jsme jednou z největších personálních společností na světě a naším cílem je pomáhat vám najít vhodnou práci. Gi Group je celosvětově hodnocena dle analytiků v personálním odvětví jako jedna z největších personálních společností.

V roce 2022 jsme v České republice pomohli najít práci více než 11 000 uchazečům.

Aktuálně máme více než 650 poboček po celém světě a máme více než 8 000 kmenových zaměstnanců.

Více informaci najdete na: www.gigroup.cz a www.grafton.cz .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4356278  Datum zveřejnění: 15.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc