Operátor výroby | Náborový příspěvek 30 000 Kč

Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Velká Bíteš, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 33 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci u stabilního zaměstnavatele? Staňte se součástí velkého projektu a připojte se k nám do týmu! Kam hledáme? Do mezinárodní výrobní společnosti na Velkobítešsku!

Průměrná nástupní mzda až 33 500 Kč.
Mzda se navyšuje v závislosti na délce pracovního poměru.

Náplň práce:
- montáž a kompletace plastových dílů
- kontrola kvality vyrobených dílů
- kompletace a balení výrobků

Střídat se budete na několika pracovištích, čeká na Vás různorodá práce, žádný streotyp!

Pracovat budeš na 12ti hodinové směny (model 2-3 dny práce, 2-3 následující dny volno).

Nástup ideálně co nejdříve nebo po domluvě!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- 13. a 14. mzda
- narozeninový bonus
- odměny za pracovní výročí
- příspěvěk na stravování
- možnost dalšího vzdělávání
- firemní akce a soutěže
- příspěvek na praní

Informace o náboru

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav
- ochota učit se novým věcem
- zodpovědnost, pečlivost
- schopnost pracovat na základě zadaných úkolů, podle pracovního postupu či manuálu

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte nám poslat svůj životopis!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Gi Group je přední italská nadnárodní personální agentura a zároveň jedna z nejvýznamnějších světových společností poskytujících služby zaměřené na rozvoj trhu práce. Nabízí služby v těchto oblastech: dočasné přidělení zaměstnanců, přímé vyhledávání kandidátů, executive search, outplacement, vzdělávání a poradenství v oblasti lidských zdrojů.
Díky procesu internacionalizace, který začal v roce 2007, dnes Gi Group působí přímo nebo ve spojení se strategickými partnery ve více než 40 zemích Evropy, Ameriky, Asie a Afriky.

Gi Group je celosvětově hodnocena dle analytiků v personálním odvětví jako jedna z největších personálních společností. Gi Group je také korporátním členem World Employment Confederation.

V roce 2017 našla práci na plný úvazek pro 100.000 osob a poskytla služby 20.000 firem, s celkovým obratem ve výši 2 miliardy eur.

Gi Group využívá více než 600 poboček po celém světě a má přibližně 3.300 kmenových zaměstnanců.

Pro více informací: www.gigroup.com.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Cerna
E-mail: poslat životopis