Operátor výroby | odpolední směny | Brno Slatina

Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 - 29 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nástup po domluvě, ideálně co nejdříve!

Hledáte práci v jednosměnném provozu, ale nevyhovují Vám ranní směny? Jste manuálně zručný/á a máte předešlé zkušenosti z výrobního prostředí? Pak hledáme právě Vás!

POPIS PRÁCE:
- kompletace výrobků s použitím elektrického/momentového šroubováku
- předchystávání materiálu pro montáž serverů
- instalace kabeláže podle instrukcí
- skenování čárových kódů do databáze
- testování, kontrola a balení serverů

Pracovní doba:
Po - PÁ 14:00 - 22:00 (7,5 hod/den)

Lokalita:
CT Park Brno Slatina

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dovolená 5 týdnů
- 1 sick day
- výkonnostní a multiskill bonus ( až 6000 Kč/ měsíc)
- příplatek za odpolední směnu 5 %
- příplatek za práci přesčas 28 %, za případný víkend 12 %
- stravenkový paušál (44 Kč/den)
- školení, firemní akce
- firemní posilovna, jazykové kurzy
- Možnost dalšího vzdělávání a růstu
- a jiné

Informace o náboru

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrý zdravotní stav
- manuální zručnost
- schopnost pracovat na základě zadaných úkolů, podle pracovního postupu, manuálu
- schopnost pracovat v týmu

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte nám poslat svůj životopis!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Gi Group i Grafton Recruitment jsou přední personální agentury s globálním dosahem, která se zaměřuje na rozvoj trhu práce. Nabízíme kandidátům širokou paletu služeb, včetně dočasného zaměstnání, vyhledávání pracovních příležitostí, kariérního poradenství a vzdělávání. Jsme jednou z největších personálních společností na světě a naším cílem je pomáhat vám najít vhodnou práci. Gi Group je celosvětově hodnocena dle analytiků v personálním odvětví jako jedna z největších personálních společností.

V roce 2022 jsme v České republice pomohli najít práci více než 11 000 uchazečům.

Aktuálně máme více než 650 poboček po celém světě a máme více než 8 000 kmenových zaměstnanců.

Více informaci najdete na: www.gigroup.cz a www.grafton.cz .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.