Seřizovač lisovny plastů

Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Teplice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci na Teplicku? Baví Vás údržba a seřizování strojů? Hledáme kolegu, který bude mít na starost seřizování a opravy balících a montážních strojů v rámci nepřetržitého režimu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* dny dovolené navíc
* dotované závodní stravování
* příspěvek na životní pojištění
* odměny za odpracované roky

Informace o náboru

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Musíte mít středoškolské technické vzdělání (specializace na technologii zpracování plastů a výroba forem bude velkou velkou výhodou). Dále byste měl mít 3 roky praxe v oboru seřizovač nebo technolog vstřikovacích lisů. Platná vyhláška 50/78 Sb je výhodou.Orientace v technické dokumentaci podmínkou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Gi Group i Grafton Recruitment jsou přední personální agentury s globálním dosahem, která se zaměřuje na rozvoj trhu práce. Nabízíme kandidátům širokou paletu služeb, včetně dočasného zaměstnání, vyhledávání pracovních příležitostí, kariérního poradenství a vzdělávání. Jsme jednou z největších personálních společností na světě a naším cílem je pomáhat vám najít vhodnou práci. Gi Group je celosvětově hodnocena dle analytiků v personálním odvětví jako jedna z největších personálních společností.

V roce 2022 jsme v České republice pomohli najít práci více než 11 000 uchazečům.

Aktuálně máme více než 650 poboček po celém světě a máme více než 8 000 kmenových zaměstnanců.

Více informaci najdete na: www.gigroup.cz a www.grafton.cz .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4525143  Datum zveřejnění: 22.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc