Servisní mechanik ve strojírenství, 1 směna

Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Plzeň
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Láká Vás práce v menší strojírenské firmě, kde se dbá na přátelský kolektiv a pohodové prostředí?

Hledáme šikovného servisního mechanika. Naučíme Vás montovat a ovládat náš unikátní produkt zakázkové výroby. Jedná se o složitý produkt, bude tedy třeba Vaší preciznosti a znalostí v oblasti mechaniky.

Budete jezdit po světě, podíváte se do různých míst po Evropě, ale také například Blízkého východu. Práce obnáší být přibližně 50 procent času na výjezdech.

Práce je pouze na ranní směnu, což určitě oceníte.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- profesní vzdělávání
- jazykové kurzy zdarma
- možnost cestování
- závodní stravování (zaměstnanecký podíl 29 Kč)
- příspěvek na penzijní pojištění 900 Kč/měs (po zkušební době)
- 21% platu bonus na Vánoce/dovolenou
- týden dovolené navíc

Informace o náboru

Zašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* technické vzdělání
* schopnost čtení technické dokumentace
* mírně pokročilou zanlost anglického jazyka (schopnost se domluvit na výjezdech)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Gi Group i Grafton Recruitment jsou přední personální agentury s globálním dosahem, která se zaměřuje na rozvoj trhu práce. Nabízíme kandidátům širokou paletu služeb, včetně dočasného zaměstnání, vyhledávání pracovních příležitostí, kariérního poradenství a vzdělávání. Jsme jednou z největších personálních společností na světě a naším cílem je pomáhat vám najít vhodnou práci. Gi Group je celosvětově hodnocena dle analytiků v personálním odvětví jako jedna z největších personálních společností.

V roce 2022 jsme v České republice pomohli najít práci více než 11 000 uchazečům.

Aktuálně máme více než 650 poboček po celém světě a máme více než 8 000 kmenových zaměstnanců.

Více informaci najdete na: www.gigroup.cz a www.grafton.cz .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.