Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Operátor výroby Gestamp

Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Velemyšleves 100, Velemyšleves, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
24 300 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost zabývající se výrobu ocelových výrobků pro automobilový průmysl

Obsazuje pozice operátora výroby

Náplň práce
- obsluha poloautomatických strojů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- minimálně základní vzdělání
- manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost
- ochota pracovat v nepřetržitém nebo třísměnném provozu
- dobrý zdravotní stav ¨
- fyzickou zdatnost
- věk minimálně 18 let

Co vám můžeme nabídnout

- 25 dní dovolené/rok
- 1 800 Kč/ měsíc příspěvek na dopravu
- až 1000 Kč docházkový bonus
- Výrobní bonus, dovednostní bonus,
- stravné
- příplatky dle zákona
- smlouva na dobu určitou

Mzda

- 24.300 -25.800,-

Výhodou:

- průkaz či zkušenosti VZV

- zkušenosti jako svářeč

- svářeč ASSY

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Možnost si napracovat hodiny
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
13. plat
Příspěvek na dopravu

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Gi Group i Grafton Recruitment jsou přední personální agentury s globálním dosahem, která se zaměřuje na rozvoj trhu práce. Nabízíme kandidátům širokou paletu služeb, včetně dočasného zaměstnání, vyhledávání pracovních příležitostí, kariérního poradenství a vzdělávání. Jsme jednou z největších personálních společností na světě a naším cílem je pomáhat vám najít vhodnou práci. Gi Group je celosvětově hodnocena dle analytiků v personálním odvětví jako jedna z největších personálních společností.

V roce 2022 jsme v České republice pomohli najít práci více než 11 000 uchazečům.

Aktuálně máme více než 650 poboček po celém světě a máme více než 8 000 kmenových zaměstnanců.

Více informaci najdete na: www.gigroup.cz a www.grafton.cz .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.