Reagujte bez životopisu

Operátor výroby Olomouc 35000 Kč

Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Olomouc, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy, lze ihned
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 35 000 Kč/měsícPracovní pomůcky a obuv fasujete Vstupní LP nehradíte Mzda se navyšuje ihned po vašem zapracování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HLEDÁME NYNÍ OPERÁTORY DO VÝROBY

- jednoduchá obsluha strojů
- příprava materiálu
- montážní úkony (sešroubovat, do sebe, utáhnout apod.)
- jednoduchá kompletace dílců
- kontrola své práce
- práce převážně ve stoje, práce s ručním nářadím.

Zaměstnanecké výhody, benefity

základní mzda operátorů při plnění od 195,- Kč/h
Odpolední 10,- Kč/h
Noční 23,- Kč/h
Přesčasy 30%
Víkendy 50% - lze pracovat i o víkendech chcete-li si přivydělat
Čtvrtletní odměny
Protiinflační bonus 500 Kč/měs. vyplácen jednorázově v září
4 teplá jídla na výběr/den
Dovolená 5 týdnů

Informace o náboru

Zájemci,pošlete nám co nejdříve Váš životopis a kontakty na Vás, ozveme se Vám zpět s podrobnostmi.
Lze také zaslat jen základní informace o sobě na email [email protected] a uvést že máte zájem o tuto práci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Výrobní strojírenská společnost sídlící v Olomouci s tradicí. Výroba není prašná ani zde není riziko hluku.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

strojírenská výroba

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání nehraje roli
- praxe ve výrobě výhodou
- dobrý zdravotní stav
- ochota chodit na 3 směny
- šikovné ruce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Gi Group i Grafton Recruitment jsou přední personální agentury s globálním dosahem, která se zaměřuje na rozvoj trhu práce. Nabízíme kandidátům širokou paletu služeb, včetně dočasného zaměstnání, vyhledávání pracovních příležitostí, kariérního poradenství a vzdělávání. Jsme jednou z největších personálních společností na světě a naším cílem je pomáhat vám najít vhodnou práci. Gi Group je celosvětově hodnocena dle analytiků v personálním odvětví jako jedna z největších personálních společností.

V roce 2022 jsme v České republice pomohli najít práci více než 11 000 uchazečům.

Aktuálně máme více než 650 poboček po celém světě a máme více než 8 000 kmenových zaměstnanců.

Více informaci najdete na: www.gigroup.cz a www.grafton.cz .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4591579  Datum zveřejnění: 31.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc