Reagujte bez životopisu

Kvalitář / svářeč

Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Okres Chomutov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

Máte zkušenosti jak s kvalitou tak se svařováním? Do výrobní společnosti hledáme nového kolegu na pozici Kontrolor kvality.
Jaká je náplň práce?
* Pravidelná kontrola dle výkresové dokumentace a kontrolních protokolů
* Podílení se na zlepšování
* Kontrola na expedici (kontrola nakládky kamionů a úplného naložení zakázky

Požadujeme:

Požadujeme:
* SŠ vzdělání (výhodou strojírenského směru)
* Anglický jazyk - začátečník
* Alespoň 2roky praxe v oblasti kvality
* Zkušenosti se svařováním (CO2,MIG,MAG)
* MS office
* Řidičský průkaz sk. B

Benefity:

- Pružná pracovní doba
- Stravovací poukázky
- Odměna za nábor
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Dárkové poukázky UNIŠEK+
- Až 5 dní dovolené navíc
- Odměna při pracovním výročí
- Volno nad rámec ZP s náhradou mzdy při narození dítěte a svatbě
- Možnosti dalšího rozvoje
- Firemní akce
Zašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=%26placeOfWork=
Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 122-10-400858

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Gi Group i Grafton Recruitment jsou přední personální agentury s globálním dosahem, která se zaměřuje na rozvoj trhu práce. Nabízíme kandidátům širokou paletu služeb, včetně dočasného zaměstnání, vyhledávání pracovních příležitostí, kariérního poradenství a vzdělávání. Jsme jednou z největších personálních společností na světě a naším cílem je pomáhat vám najít vhodnou práci. Gi Group je celosvětově hodnocena dle analytiků v personálním odvětví jako jedna z největších personálních společností.

V roce 2022 jsme v České republice pomohli najít práci více než 11 000 uchazečům.

Aktuálně máme více než 650 poboček po celém světě a máme více než 8 000 kmenových zaměstnanců.

Více informaci najdete na: www.gigroup.cz a www.grafton.cz .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.