Reagujte bez životopisu

Elektrikář | šance I pro absolventy

Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Okres Nymburk
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

Právě hledáme do našeho týmu nového ELEKTRIKÁŘE! Máš platnou vyhlášku 50/78Sb. § 6 a umíš pracovat v týmu?

V tom případě hledáme právě tebe!

Co Tě na pozici čeká?

- oprava strojů a zařízení
- diagnostika a opravy elektro zařízení
- identifikace příčin poruch a jejich následnému odstraňování
- seřizování , údržba a oprava dopravníkové techniky v oblasti elekro
- pravidelná kontrola pracovišť, odstraňování zjištěných nedostatků
- provádění plánované preventivní a prediktivní údržby el. strojů a zařízení

Šance i pro ABSOLVENTY!

Požadujeme:

* vzdělání v oboru elektro, vyhl.50/78Sb. § 5,6
* manuální zručnost , technická zdatnost
* ochota pracovat ve směnném 12ti hodinovém provozu
* řidičský průkaz skupiny B
* schopnost práce v týmu

Benefity:

- 13. a 14. plat
- Apple iPhone po zkušební době
- inflační bonus až 40.000 Kč/ročně
- docházkový bonus 500Kč/měsíčně
- měsíční prémie
- příspěvek na dopravu 1 700Kč/měsíčně
- firemní tarif mobilního operátora až pro 5 čísel
- týden dovolené navíc
- dotované obědy
- závodní stravování
- finanční bonusy
- firemní akce pro zaměstnance a dodavatelské slevy
- příspěvek na umístění dítěte v nestátním předškolním zařízení ve výši 2000Kč/měsíčně
Zašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=%26placeOfWork=
Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 122-9-400855

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Gi Group i Grafton Recruitment jsou přední personální agentury s globálním dosahem, která se zaměřuje na rozvoj trhu práce. Nabízíme kandidátům širokou paletu služeb, včetně dočasného zaměstnání, vyhledávání pracovních příležitostí, kariérního poradenství a vzdělávání. Jsme jednou z největších personálních společností na světě a naším cílem je pomáhat vám najít vhodnou práci. Gi Group je celosvětově hodnocena dle analytiků v personálním odvětví jako jedna z největších personálních společností.

V roce 2022 jsme v České republice pomohli najít práci více než 11 000 uchazečům.

Aktuálně máme více než 650 poboček po celém světě a máme více než 8 000 kmenových zaměstnanců.

Více informaci najdete na: www.gigroup.cz a www.grafton.cz .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.