Reagujte bez životopisu

TECHNIK VÝROBNÍ LINKY

Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

Do firmy v Olomouci vyrábějící potravinářské produkty hledáme klíčového člověka -TECHNIKA LINKY ve výrobě výroby, který by jednu naši linku měl na starosti.

Co práce TECHNIK LINKY obnáší?

Budete obsluhovat a seřizovat chod automatické výrobní linky:

- nastavovat ji pomocí dotykového displeje
- dohlížet na dodržování výrobního programu a hygienických předpisů
- kontrolovat správnou váhu výrobků
- kontrolovat správné obaly atd.
- obměňovat nástroje na lince
- komunikovat s operátory kteří na lince pracují

- práce není fyzicky náročná, ale vyžaduje selský rozum, technické povědomí a ochotu naučit se ovládat strojní zařízení.

Pracuje se v nepřetržitém režimu, tzn.12tky, krátký-dlouhý týden.

Nástup do kmene co nejdříve na HPP, po nástupu proběhne řádné zaškolení, vše Vás naučíme.

Požadujeme:

- vyučení nebo SŠ technického směru ideálně
- zodpovědnost
- všech 5 pohrmomadě
- podobná praxe výhodou ne podmínkou
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12tky)

Benefity:

- stabilní práce až do důchodu
- 5 týdnů dovolené
- odměny na dovolenou a Vánoce
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění
- flexi passy
- dotované teplé obědy (velký výběr jídel)
- zaškolení od vstřícného kolegy
- možnost přivýdělku formou dobrovolných přesčasů

Prosíme, zašlete nám svůj ŽIVOTOPIS ať o vás něco víme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na pracovní oblečení
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
13. plat
Dovolená 5 týdnů
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Gi Group i Grafton Recruitment jsou přední personální agentury s globálním dosahem, která se zaměřuje na rozvoj trhu práce. Nabízíme kandidátům širokou paletu služeb, včetně dočasného zaměstnání, vyhledávání pracovních příležitostí, kariérního poradenství a vzdělávání. Jsme jednou z největších personálních společností na světě a naším cílem je pomáhat vám najít vhodnou práci. Gi Group je celosvětově hodnocena dle analytiků v personálním odvětví jako jedna z největších personálních společností.

V roce 2022 jsme v České republice pomohli najít práci více než 11 000 uchazečům.

Aktuálně máme více než 650 poboček po celém světě a máme více než 8 000 kmenových zaměstnanců.

Více informaci najdete na: www.gigroup.cz a www.grafton.cz .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.