Technik na prodejně

GIGACOMPUTER s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dolní náměstí 117, 746 01 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři (35110)

Pracoviště a kontakty

Firma:GIGACOMPUTER s.r.o., IČ 27705447
Pracoviště:GIGACOMPUTER s.r.o. - Opava, Dolní náměstí 117/3, Město, 746 01 Opava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ÚSO, požadujeme: znalost a přehled v IT technologiích, orientaci v HW, SW problematice, schopnost servisních zásahů na PC a NTB, spolehlivost a schopnost důsledné a samostatné práce, aktivní přístup.
Mzda: 18 000 - 20 000 Kč/měsíc. Náplní Vaší práce bude: servisní zásahy na PC a NTB, technické poradenství zákazníkům, příjem a řešení reklamací, komunikace se zákazníky. Pracovní smlouva na plný úvazek na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nabízíme: možnost získávání cenných zkušeností a praxe, přátelský a mladý kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost kariérního vzestupu, pravidelné servisní školení, zajímavé platové ohodnocení v závislosti na schopnostech. Nástup: ihned, pracoviště: Dolní náměstí 117/3, Opava - Město. KO: Pevná Ivana Ing., e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-09-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 11472010745

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou