Výrobný riaditeľ/Vedúci výroby

Gilivi B.V.

Miesto práce
Bratislava a Okolie, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/mesiacBonusy podľa splnených kritérií.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta do tímu nášho významného klienta z medzinárodnej skupiny firiem, ktoré sa venujú návrhu, vývoju, projekcii, výrobe, dodávke, inštalácii a servisu zariadení pre komunálny, chemický a potravinársky priemysel a rekonštrukcii existujúcich čistiarní odpadových vôd.
Pracovná príležitosť je vhodná pre cieľavedomého, dominantného a sebaistého lídra, ktorý/ktorá bude zodpovedný za:
- výrobu, montáž a servis technológií na čistenie a úpravy vôd
- plánovanie a riadenie výrobných projektov a zákaziek na oddelení výroby a montáže
- vedenie výrobného tímu
- vedenie a kontrolu priebehu výroby a montáže, operatívne odstraňovanie porúch v procese výroby a montáže
- spoluprácu v otázkach reklamačného riadenia a hodnotenia nakupovaných materiálov a služieb
- spracovávanie projektov výrobnej a technickej dokumentácie
- kontrolu výkresovej dokumentácie z hľadiska realizácie prác, komunikáciu s technickým oddelením pri hľadaní riešení
- pravidelné reportovanie plánov a výsledkov
- vedenie, vzdelávanie a motiváciu zamestnancov
- zabezpečenie bezpečnosti a ochrany zdravia na pracovisku
- reprezentáciu spoločnosti, vytváranie firemnej kultúry smerom do firmy a smerom na trh

Ponúkame:
- motivačné mzdové ohodnotenie
- systém bonusov a odmien
- služobný notebook a telefón
- služobný automobil
- stabilná spoločnosť
- príjemné pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Návrh, vývoj, projekcia, výroba, dodávka, inštalácie a servis zariadeni pre komunálny, chemický a potravinarsky priemysel a rekonštrukcie existujúcich čistiarní odpadových vôd.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ukončené vysokoškolské vzdelanie so strojárenským zameraním výhodou.

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax:
- 10 rokov praxe vo výrobe
- min 5 rokov ako vedúci výroby

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- skúsenosť s vedením tímu vo výrobe
- skúsenosť s plánovaním výroby
a plánovaním montáží
- znalosť projektovej dokumentácie
- znalosť technológie pre spracovanie priemyslových a mestských odpadových vôd
výhodou
- vysoká miera technického, analytického
a praktického myslenia
- takticko-strategické myslenie, cieľavedomosť a vytrvalosť
- schopnosť motivovať zamestnancov
a vytvárať pozitívnu kultúru spoločnosti
- efektívna komunikácia

Gilivi B.V. - sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblastí personálnych služieb a HR procesov ako sú effektívne vyhľadávanie zamestnancov, budovanie kultúry spoločnosti cez pozitívny leadership, koučing, účelové HR audity, príprava a realizácie strategických HR plánov, nastavovanie efektínych operatívnych činností, zlepšovanie dynamiky pracovnej skupiny a ďašie rôzne HR riešenia.
ID: 4177077  Datum zveřejnění: 11.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac