Reagujte bez životopisu

Zvárači MAG - 2 osoby, blízko CZ hraníc (smer Cheb)

Girmex s.r.o.

Miesto práce
Plauen, Nemecko
Termín nástupu
po dohode - dlhodobý nábor
2 700 - 3 200 EUR/mesiacMzda sa skladá: - hodinová mzda brutto + denná diéta za každý odpracovaný deň(aj v soboty) netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie - plechov a konštrukcií metódou MAG

Potrebný zváračský certifikát
- ak sa hlásite ako dvojica- certifikát musí mať aspoň jeden z Vás

Firma zabezpečuje samostatné ubytovanie - možnosť hradenia.
Práca je na nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú.
Hradené odvody -sociálne a zdravotné.
Taktiež Vám prináleží bonus za nadčasy a vianočná/dovolenková odmena.
Nemáme žiadne ZEITKONTO - teda všetky vaše nadčasy sú Vám riadne vyplácane už s bonusom.
Možnosť vyplácania týždennej zálohy.

Vaším zamestnávateľom je agentúra DAAR Personal Service so sídlom v nemeckom meste Weimar.
V prípade,ak ovládate nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni,
Váš životopis môžete zasielať na email:
[email protected],
prípadne zavolať pod tel.č. +49 176 212 30236.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Potrebné auto pre Vašu flexibilitu.
Potrebná minimálne pracovná nemčina!

Pomáhame a sprostredkúvame prácu v zahraničí vďaka dlhoročným skúsenostiam s rekruitingom a úzkej spolupráci so zahraničnými klientmi.
ID: 4176709  Datum zveřejnění: 6.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac