Obsluha CNC stroja značky Siemens

Girmex s.r.o.

Miesto práce
Gera, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
3 200 EUR/mesiacMzda sa skladá: - hodinová mzda + denná diéta za každý odpracovaný deň(aj v soboty) = cca 2700 EUR netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-výroba sústružených, frézovaných a preťahovaných dielov v stredno- a veľkosériovej výrobe

* príplatok za nadčasy
* bez časového konta
* Zabezpečené ubytovanie na dobrej úrovni
- samostatná izba, internet, kúpelňa, kuchyňa
* Nemecka pracovná zmluva na dobu neurčitú
* Dovolenka od 25 dní v roku
* Vianočný/dovolenkový bonus
* úrazové poistenie, sociálne poistenie, zdravotné poistenie
* podpora v rodnom jazyku
* nemecké prídavky na deti – pomôžeme s vybavením daných prídavkov
* žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
* garantovaných vzplatených 140h v prípade práceneschopnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Vysoko produktívne CNC obrábacie centrá, automatizácia, stabilná technológia hlbokého vŕtania s najvyššími štandardmi a špeciálne stroje pre efektívnejšie výrobné linky. Robustné stroje a systémy, ktoré s vysokou technologickou úrovňou zabezpečujú spoľahlivé procesy v sériovej výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

áno

- ochota pracovať na 3 zmeny
- znalosť nemeckého jazyka minimálne základy
- vlastné auto pre Vašu flexibilitu

Pomáhame a sprostredkúvame prácu v zahraničí vďaka dlhoročným skúsenostiam s rekruitingom a úzkej spolupráci so zahraničnými klientmi.
ID: 4232406  Datum zveřejnění: 6.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac