Reagujte bez životopisu

Zedník, Stavební dělník

Glaudius s.r.o.

Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Standardní stavební činnost - zednické práce, přípravné a dokončovací práce, zemní práce
- obsluha jednotlivých stavebních strojů a zařízení stavební výroby
- manipulační práce se stavebními hmotami, materiály, polotovary a výrobky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- přátelské prostředí
- Práce po celý rok bez výrazných sezónních výkyvů
- ubytování zdarma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pracovitost
- spolehlivost
- dochvilnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Česká společnost působící ve stavebnictví v ČR a Německu - Montáže datových sítí, kamerových systémů, požárních systému, stavebních práce, nabízíme i skladové práce v České republice.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3942579  Datum zveřejnění: 25.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/měsíc