Reagujte bez životopisu

Hledáme nadějné obchodníky se zápalem pro věc

Global fox marketing s.r.o.

Chrudimská 1418/2, Vinohrady, Česko, Praha (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 79 000 Kč/měsícNadstandardní platové ohodnocení které u nás nemá strop, plus nástupní bonus 10.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Interpretace příležitostí a produktů orientovaných na finanční trh

- Přímý kontakt jak s potenciálními tak již dlouholetými klienty společnosti

- Okrajová administrativa a práce s PC

- Vytvoř si portfolio svých klientů, které ti bude generovat příjem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Propracovaný interní systém školení, který z tebe udělá profesionála

- Zázemí vhodné pro kariérní postup a sebezdokonalování

- Možnost stáže na našich zahraničních pobočkách

- Přátelský kolektiv příjemně střelených spolupracovníků

- Klasická 8-hodinová pracovní doba, někdy jí zkrátíme :-) (víkendy a svátky volné)

- Jazykové kurzy, pokud bude potřeba se zdokonalit v cizích jazycích

- MultiSport karta nebo hrazdy v kanceláři

Informace o náboru

Pokud tě to zaujalo, tak zavolej nebo pošli životopis a my se ti ozveme. Těšíme se na potenciální spolupráci!!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Marketing, obchod

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
E-mail - Základy
Internet - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Výborné komunikační schopnosti v českém jazyce (být přímo ukecaný je velkou výhodou)
- Hlavně jedince s velkou motivací k osobnímu vývoji a kariérnímu postupu
- Dochvilnost a spolehlivost
- Zkušenost v oboru není nutná, ale je výhodou. Pokud jí nemáš ale máš zápal, pak jsi také náš člověk

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

GLOBAL FOX MARKETING poskytuje profesionální marketingové služby firmám všech velikostí. Jsme tým zkušených marketingových profesionálů, kteří pomáhají našim klientům rozvíjet jejich podnikání.

GLOBAL FOX MARKETING je dynamická marketingová společnost, která svým klientům nabízí širokou škálu služeb, včetně průzkumu trhu, rozvoje značky, generování potenciálních zákazníků a správy sociálních sítí. Máme také síť významných zahraničních partnerů, která nám umožňuje poskytovat našim klientům nejnovější globální marketingové trendy a poznatky. Naše skupina vždy hledá nové a inovativní způsoby, jak pomoci našim klientům rozvíjet jejich podnikání. Vždy se snažíme dokonale porozumět potřebám našich klientů a poskytovat jim profesionální služby na míru. Náš vyškolený tým splňuje požadavky moderního dynamického trhu a vyniká především ve spolupráci s předními zahraničními subjekty.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4793931  Datum zveřejnění: 26.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc