Juniorní IT Administrátor - Level 2

Global IT Center, s.r.o.

Místo práce
Škrobárenská 3, Brno-jih, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dle vzájemné dohody. Počkáme si i na 2-měsíční výpovědní lhůtu.
Mzdové podmínky (brutto)
Mzdu tvoří fixní a flexibilní složka. Flexibilní složku představují pravidelné roční bonusy. Zaměstnancům meziročně navýšujeme mzdu.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do mladého česko-slovenského týmu hledáme juniorní IT administrátory, kteří chtějí nakopnout svou kariéru v IT. Na začátku nováčky podpoříme praktickým zaškolením a k ruce také dostaneš buddyho, na kterého se můžeš obrátit. Neměl by ti chybět potenciál pro další rozvoj a chuť se intenzivně učit novým věcem, protože chceme, abys u nás vyrostl ve zkušeného seniorního IT technika. Časem si můžeš vybrat specializaci podle toho, v jaké oblasti budeš nejvíc vynikat. Pokud předchozí řádky zní jako příležitost právě pro tebe, dej o sobě vědět!

Jaké znalosti a zkušenosti v Global IT Center využiješ?
• Brigádní/ pracovní zkušenost/intership v IT oboru nejméně 1+ rok a přehled v IT technologiích (OS Windows, HW, sítě, servery...)
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• Flexibilita, týmový duch a ochota učit se novým věcem
• Pozitivní přístup k práci a nebát se komunikace

Pozice není vhodná pro čerstvé absolventy středních škol bez dlouhodobé praxe.

Jaké úkoly tě čekají?
• Čeká tě podpora globální IT infrastruktury (10.000 Windows serverů, globální síť na platformě Cisco, základní správa VMware, správa domény pomocí AD, MS Exchange)
• Poskytování technické podpory (24/5) na druhém levelu - základní IT podporu a komunikaci s uživateli řeší service desk na prvním levelu
• Čeká tě práce s tickety, monitoring i aktivní troubleshooting, získáš vhled do systémů a našich IT procesů
• Práce s interní IT knowledge base, díky které získáš dobrý přehled

Zaměstnanecké výhody, benefity

A jak tě odměníme?
- Fixní mzda a pravidelné bonusy
- Počáteční zaškolení a následný mentoring
- Kariérní růst na seniornější pozice s možností užší specializace
- S nově získanými znalostmi časem můžeš absolvovat externí technické kurzy nebo
certifikace (CCNA, MCSA)
- 7,5-hodinový pracovní den
- 5 týdnů dovolené
- Teambuildingy každý měsíc
- Nekorporátní prostředí, práce v malém přátelském týmu
- Multisport karta, stravenky, benefit karta na aktivity dle tvého výběru
- Středeční ovocné dny
- Firemní parkování nebo ekologický bonus
- Možnost mezinárodních pracovních cest
- Meziroční navýšení mezd
- Pracoviště v centru Brna
- A mnoho dalšího

Pokud nehledáš práci na plný pracovní úvazek, ale poohlížíš se spíše po brigádě, i tak zašli svůj životopis a zkusíme se domluvit individuálně :)

Informace o náboru

Po přihlášení se ti ozve naše HR Specialistka, která s tebou probere základní informace. Výběrové řízení je dvoukolové, 2.kolo je technický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT, Telekomunikační a informační systémy, Aplikovaná informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme globální IT centrum pro HeidelbergCement Group, světového lídra v oblasti stavebních materiálů. Staráme se o globální infrastrukturu o velikosti 10 000 serverů, 37 000 userů v 60 zemích a na 6 datacentrech. Základní pc problémy koncových uživatelů u nás řeší Service Desk a o náročnější IT problémy se starají týmy Global Operations, kteří mají na starosti tickety, monitoring a incidenty. Do expertního aplikačního týmu hledáme technika, který se se bude starat o management IT operativy a mezinárodní projekty.

Mrkni na náš instagram:

Více rolí zde:
ID: 3850395  Datum zveřejnění: 22.5.2020