Juniorní IT Administrátor - Level 2

Global IT Center, s.r.o.

Místo práce
Škrobárenská, Brno-jih, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Fixní mzda a roční bonus , meziroční nárůst mzdy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do mladého česko-slovenského týmu hledáme juniorní IT administrátory, kteří chtějí nakopnout svou kariéru v IT. Na začátku nováčky podpoříme praktickým zaškolením a k ruce také dostaneš buddyho, na kterého se můžeš obrátit. Neměl by ti chybět potenciál pro další rozvoj a chuť se intenzivně učit novým věcem, protože chceme, abys u nás vyrostl ve zkušeného seniorního IT technika. Časem si můžeš vybrat specializaci podle toho, v jaké oblasti budeš nejvíc vynikat. Pokud předchozí řádky zní jako příležitost právě pro tebe, dej o sobě vědět!

Jaké znalosti a zkušenosti v Global IT Center využiješ?

- Brigádní/ pracovní zkušenost/intership v IT oboru nejméně 1+ rok a přehled v IT technologiích (OS Windows, HW, sítě, servery...)
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Flexibilita, týmový duch a ochota učit se novým věcem
- Pozitivní přístup k práci a nebát se komunikace
- Pozice není vhodná pro čerstvé absolventy středních škol bez dlouhodobé praxe.

Jaké úkoly tě čekají?

- Čeká tě podpora globální IT infrastruktury (10.000 Windows serverů, globální síť na platformě Cisco, základní správa VMware, správa domény pomocí AD, MS Exchange)
- Poskytování technické podpory na druhém levelu - základní IT podporu a komunikaci s uživateli řeší service desk na prvním levelu
- Čeká tě práce s tickety, monitoring i aktivní troubleshooting, získáš vhled do systémů a našich IT procesů
- Práce s interní IT knowledge base, díky které získáš dobrý přehled

Zaměstnanecké výhody, benefity

A jak tě odměníme?

- Fixní mzda a pravidelné bonusy
- Počáteční zaškolení a následný mentoring
- Kariérní růst na seniornější pozice s možností užší specializace
- S nově získanými znalostmi časem můžeš absolvovat externí technické kurzy nebo certifikace (CCNA, MCSA)
- 7,5-hodinový pracovní den
- 5 týdnů dovolené
- Teambuildingy každý měsíc
- Nekorporátní prostředí, práce v malém přátelském týmu
- Multisport karta, stravenky, benefit karta na aktivity dle tvého výběru
- Středeční ovocné dny
- Firemní parkování nebo ekologický bonus
- Možnost mezinárodních pracovních cest
- Meziroční navýšení mzdy
- Pracoviště v centru Brna
- A mnoho dalšího

Global IT Center (GITC) v Brně je hlavní IT hub pro HeidelbergCement Group s více než 180 zaměstnanci, kteří se věnují pozicím od Service Desku až po kompletní návrh globálních technických řešení. GITC zajišťuje IT služby pro více než 35.000 uživatelů v 3.000 různých lokalitách v 60 zemích po celém světě.

Chceš o nás vědět více? Mrkni na náš Instagram: https://www.instagram.com/globalitcenter/

Více pozic zde: https://www.gitc.heidelbergcement.com/en/career

Informace o náboru

Naše HR Specialistka tě bude kontaktovat co nejdříve. Výběrové řízení se skládá z psaní testu a dvou kol pohovoru. Jedno je seznamovací s Team Leadem juniorního týmu a druhé technické s Team Leadem juniorního týmu a Managerkou Global Operations.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše práce je založena na týmové spolupráci a to nejen v Brně, ale i s kolegy po celém světě. Jsme hrdí na to, že můžeme pracovat s nejnovějšími technologiemi na trhu.

V práci i mimo ni si užijeme spoustu zábavy, koukni na náš Instagram: https://www.instagram.com/globalitcenter/

Více rolí zde:

Škrobárenská 511/3
617 00 Brno
www.gitc.heidelbergcement.com
ID: 3881225  Datum zveřejnění: 28.2.2020