Cloud Hosting Specialist (další vzdělávání a mezinárodní projekty)

Global IT Center, s.r.o.

Místo práce
Škrobárenská, Brno-jih, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Flexibilní roční bonus, roční navýšení mzdy.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do vznikajícího seniorního Cloud Hosting týmu hledáme k našemu šikovnému a mladému kolegovi nového parťáka na pozici Cloud Hosting Specialisty.

Co tě u nás bude čekat?
- Stavba cloudového prostředí pro enterprise infrastrukturu a administrace na last level úrovni
- Spolupráce na mezinárodním hybridním cloudovém projektu
- Spolupráce s DevOps týmem v Německu a našimi lokálními architekty na implementaci a vývoji nových služeb
- Administrace virtuálního hardwaru, storage a dalších řešení od našeho cloud vendora
- Další vzdělávání na placených trainingových platformách

Jaké cloudové platformy u nás používáme?
- MS Azure
- Amazon Web Services
- Azure VMware Solution

Jak to u nás vypadá?
Jsme globální IT centrum pro HeidelbergCement Group, světového lídra v oblasti stavebních materiálů. Staráme se o globální infrastrukturu o velikosti 10 000 serverů, 37 000 userů v 60 zemích a na 6 datacentrech. Základní pc problémy koncových uživatelů u nás řeší Service Desk a o náročnější IT problémy se starají týmy Global Operations, které mají na starosti tickety, monitoring a incidenty. Nad nimi stojí expertní last level týmy a do jednoho z nich, seniorního Cloud Hosting týmu hledáme právě tebe!

Práce tě u nás bude bavit, pokud:
- Máš dobrou všeobecnou znalost IT infrastruktury a dokážeš si jednotlivé technologie propojit (Windows/Linux servers, VMware, network, Active Directory)
- Nechybí ti praktická zkušenost s cloudovými službami (Iaas, PaaS)
- Nezalekneš se ani pravidelného skriptování – dobře ovládáš buď Bash, Powershell nebo Python
- Dobrá znalost alespoň jednoho cloudového řešení je nutností (Microsoft Azure nebo Amazon Web Services)
- Angličtinou vládneš na pokročilé úrovni a nebojíš se mluvit
- Multi-tasking a prioritizace úkolů ti není cizí, stejně jako schopnost pracovat efektivně a samostatně na řešení problémů

Oceníme zkušenosti s:
- Automatizace – Terraform, Ansible
- Kontejnerizace – Docker, Kubernetes, OpenShift
- Verzovací systémy – Git, GitLab
- Microsoft Azure certifikace (Azure Fundamentals AZ-900/Azure Administrator Associate AZ-103/104)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč se ti u nás bude líbit?
Protože kromě všech našich benefitů u nás najdeš také velmi přátelské pracovní prostředí, kam se budeš rád vracet jak za skvělými a nápomocnými kolegy, tak za zajímavou prací plnou technických výzev.

A na co víc se můžeš těšit?
- Kromě fixní mzdy máme pravidelné bonusy a každoroční navyšování mzdy
- 5 týdnů dovolené, která se odpracovanými léty zvyšuje
- Široký výběr placených školení, kurzů a certifikací
- Multisport karta, stravenková karta a benefit karta
- Středeční ovocné dny a úterní jóga na pracovišti
- Penzijní připojištění
- Mobilní telefon s firemním tarifem a notebook dle vlastního výběru
- Pravidelné teambuildingy a firemní akce
- Profesní růst a stabilní pracovní zázemí
- Možnost zahraničních pracovních cest
- Kancelář v centru Brna s relax zónami, terasou a firemním parkováním
- Ekologický bonus při nevyužití firemního parkování

Informace o náboru

Výběrový proces se skládá z krátkého callu s HR Specialistou a následně dvoukolové setkání s team leaderem konkrétního týmu a managerem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Praxe na pozici/v oblasti

IT

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikativní, flexibilní a spolupracující člověk, který se chce dál rozvíjet.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme globální IT centrum pro HeidelbergCement Group, světového lídra v oblasti stavebních materiálů. Staráme se o globální infrastrukturu o velikosti 10 000 serverů, 37 000 userů v 60 zemích a na 6 datacentrech. Základní pc problémy koncových uživatelů u nás řeší Service Desk a o náročnější IT problémy se starají týmy Global Operations, kteří mají na starosti tickety, monitoring a incidenty. Do expertního aplikačního týmu hledáme technika, který se se bude starat o management IT operativy a mezinárodní projekty.

Mrkni na náš instagram:

Více rolí zde:
ID: 3932828  Datum zveřejnění: 3.7.2020