Reagujte bez životopisu

Pracovník skladu - Zwolle,Holandsko

Global Personnel Group LTD

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
nástup možný okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
10,54 EUR/hod.Sadzba (brutto): 10,54 € / štandardná hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je to úžasná príležitosť pracovať v priateľskom prostredí. Budete pracovať pre najväčší online obchod so životným štýlom v Holandsku.

Požiadavky:

Anglický jazyk (začiatočnícka úroveň)
Fyzicky zdatný (je zapojené ťažké zdvíhanie)
Vodičský preukaz skupiny B (uprednostňuje sa, ale nie je to potrebné)

Zodpovednosti:

Budete pracovať pre najväčší online obchod so životným štýlom v Holandsku; logistické centrum v Zwolle sa zaoberá skladovaním a expedíciou balíkov k zákazníkovi – odevmi alebo malými domácimi spotrebičmi
Ručné vykladanie / nakladanie kontajnerov
Vykladanie / nakladanie pomocou vozíkov EPT
Balenie / prebaľovanie a stohovanie výrobkov (viac ako 10 kg)
Všeobecné povinnosti skladu

Zmeny (36 – 60 hodín / týždeň):
Pondelok -Piatok
07:00 – 16:30 hod
16:30 – 02:00 hod

- k dispozícii sú rôzne zmeny

Doprava z ubytovania na miesto je zabezpečená
OOP (bezpečnostné topánky) sú poskytované bezplatne
Ubytovanie: 94 € za týždeň (automaticky sa odpočítava z vašej mzdy)
Zdravotné poistenie: 25,85 € týždenne (sa odpočítava automaticky z vašej mzdy)

Ďakujeme vám za záujem o túto pozíciu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s vami.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2021 (ostáva ešte 159 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Global Personnel Group pôsobiaca pracovna agentúra hľadá pracovníkov skladu v mene nášho prestížneho klienta v Holandskom Zwolle, Venlo, Losser a Eindhoven.

Global Personnel Group sa usiluje o výber, nábor a rozvoj najlepších ľudí, pričom svoje úsudky zakladá iba na vhodnosti pre danú prácu. Podaním žiadosti o vyššie uvedenú pozíciu a poskytnutím svojich osobných údajov sa rozumie, že vaše údaje budú spracované v súlade s našimi zásadami ochrany osobných údajov. Aj keď sa snažíme odpovedať na všetky aplikácie individuálne, kvôli veľkému množstvu to nie je vždy možné.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Global Personnel Group pôsobiaca pracovná agentúra ktorá hľadá pracovníkov pre skleníkové hospodárstvo v mene nášho prestížneho klienta v Holandskom Zwolle, Venlo, Losser a Eindhoven.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Centre Park, 770 Mandarin Ct,
WA1 1GG Warrington
Veľká Británia

Kontakt

Kontaktní osoba: Silvia Klenkova
Tel.: +447511434453
E-mail: poslat životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4116916  Datum zveřejnění: 6.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 10,54 EUR/hod.