Inštalačný technik veterných turbín

Global Wind Service

Miesto práce
Nemecko, Holandsko, Švédsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
8 - 17 EUR/hod.diéty: Dayrate onshore 35 EUR Dayrate onshore 50 EUR Dayrate offshore 15 EUR Dayrate onshore 35 EUR príplatky za prácu v noci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácia veterných turbín (elektrická a mechanická) na pevnine

Akékoľvek mechanické práce súvisiace s inštaláciou veterných turbín

Udržiavanie a bezpečné vykonávanie stavebných prác

Balík školení v závislosti od konštrukčných požiadaviek

Pracovné odevy a prostriedky na bezpečné vykonávaní práce

Zabezpečenie pracovných ciest a ubytovania počas celého trvania projektu

Možnosť profesionálneho rozvoja

Pri práci na zaujímavých projektoch po celom svete naše postupy zohľadňujú obmedzenia súvisiace s co-vidom

podpora celého administratívneho tímu

Technické profilové vzdelanie: mechanik, elektrikár, elektronika, mechatronika atď.

Skúsenosti s prácou s technickými nástrojmi

Technický a elektrický záujem o inštaláciu veterných turbín

Pripravenosť na niekoľkotýždňové cesty na pozemné projekty doma i v zahraničí

Platný vodičský preukaz cat.B;

Všímavosť v bezpečnostných otázkach

Ponuka je aj pre ľudí, ktorí chcú vstúpiť do veterného priemyslu bez skúseností

Prosíme o zasielanie životopisu v Anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, Technické profilové vzdelanie: mechanik, elektrikár, elektronika, mechatronika.

Inštalácia veterných turbín a servisný partner
Global Wind Service (GWS) je popredným partnerom pre projekty inštalácie a servisu veterných turbín po celom svete.
Prostredníctvom nášho zamerania na medzikultúrne povedomie a miestne znalosti sme vytvorili jedinečnú a vysoko špecializovanú základňu zručností, ktorá spĺňa požiadavky klientov bezpečne a efektívne na celom svete.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4114437  Datum zveřejnění: 1.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 8 EUR/hod.