Embedded C Developer (AUTOSAR)

GlobalLogic Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Antona Bernoláka 3334/72, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Embedded HW/SW architektúra moderného vozidla je distribuovaný systém pozostávajúci z niekoľkých častí. Vývoj týchto komplexných systémov vyžaduje spoluprácu viacerých partnerov. GlobalLogic je jedným z partnerov pre Automotive doménu a máme priestor pripojiť do tímu skúseného developera so znalosťou Autosar.

Vhodný kandidát spĺňa tieto požiadavky:
- Dobrá znalosť programovacích jazykov C a / alebo C ++
- Skúsenosti s embedded systémami
- Skúsenosti s modelovaním softvérových architektúr pomocou UML a modelovacích nástrojov (Enterprise Architect)
- Znalosť Autosar výhodou
- Dobrá znalosť operačného systému Linux (skúsenosť s yocto výhodou)
- Znalosť preemptivných operačných systémov (Velocity, OSEK, AUTOSAR OS) je výhodou
- Znalosť GSM / UMTS / LTE je výhodou
- Veľmi dobrá znalosť angličtiny

Základné zodpovednosti:
- Návrh a vývoj funkčného kódu pre telematické jednotky
- Definovanie a návrh nových funkcionalít
- Spolupráca s vývojármi na strane zákazníka
- Implementácia nových technológii s cieľom maximalizovať efektívnosť vývoja
- Kontrola kódu a aktualizácia vývojovej dokumentácie
- Spolupráca na riešení chýb a zlepšovaní výkonu aplikácií
- Zabezpečenie robustnosti produktu, aplikácia štandardov

- 4 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- 1 000 EUR ročne na relax
- 1x tyždenne možnosť Home Office
- káva, čaj, ovocie k dispozícii
- vzdelávanie
- teambuildingové aktivity
- prehodnotenie mzdy min. 1x ročne
- spoločné raňajky raz mesačne

Všetky životopisy sú preverené skúsenými odborníkmi, ktorí vyhodnocujú každý prijatý životopis. Títo ľudia sú recruiteri, ktorí pracujú na mnohých projektoch - vrátane preskúmania Vašej žiadosti. Znamená to, že sme chopní osloviť len žiadateľov, ktorí najlepšie spĺňajú naše požiadavky na pracovné miesto. V každom prípade dostanete odpoveď od jedného z nás, nie od robota. :)
Ďakujeme, recruiterský tím.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C - Expert
C++ - Expert
UML - Unified Modeling Language - Expert

Počet rokov praxe

6

GlobalLogic is a leader in digital product engineering services. We help our clients design and build innovative products, platforms and tools, and thus improve the customer digital experience in the modern world. By offering integrated solutions and combining strategic design, complex engineering, and vertical industry expertise, we help our clients imagine what’s possible and accelerate their transition into tomorrow’s digital business.

GlobalLogic headquarters in Slovakia is located in Kosice and the company also operates in Zilina and Banska Bystrica.

The Kosice delivery center was established in June 2014. With almost 300 employees in Kosice, we work on many projects in healthcare, mobile embedded systems, telco-media, automotive and location based systems for the world’s leading companies. What makes us unique is our strong design team that gives GL a powerful competitive advantage as an IT company in the Kosice region. Kosice technical stack includes , Node.js, Embedded Linux, C++, C#, .NET, SpecFlow, React, Redux, Drupal, PHP, Symfony, GO, Python, MVC, MSSQL, AWS, iOS, Android, Win Mobile, GSM, 2G, 3G, 4G, LTE...

Zilina and Banska Bystrica delivery centers joined the GlobalLogic family in January 2016 through the biggest acquisition in the GlobalLogic history. 100+ employees work on mobile development, embedded systems, automotive and telecommunications projects for the leading companies worldwide. Zilina technical stack comprises Embedded Linux, C, C++, Qt Embedded, , NDS, LUA, GPS, IoT, M2M, Yocto, CAN, Google Tests, BitBake...

GlobalLogic in Slovakia boasts talented engineers, low attrition levels, and an experienced senior management team. Artificial intelligence, future medicine and face recognition - GlobalLogic covers all these innovative technologies. What is more, they allow us to be proud of our unique machine learning projects. The delivery centers are certified in Agile Scrum methodologies and specialize in software design, architecture, and quality assurance services. GlobalLogic in Slovakia is also very active in the local IT community and is a member of two IT clusters: Kosice IT Valley and IT Cluster in Zilina.
See our career opportunities and join the GlobalLogic family today!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3222618  Datum zveřejnění: 7.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou