Prodavač v nápojovém centru

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822/75, 196 00 Praha, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do oddělení nápojového centra v Globusu Čakovice hledáme prodavače, který nejen prodává, ale má na starosti i další činnosti spojené s chodem oddělení. Atraktivní prezentace sortimentu v nápojovém centru, doplňování zboží a obsluha zákazníků s úsměvem :). Samozřejmě i další činnosti jako příprava zboží na akci, vystavování zboží podle plánogramu, scanování, kontrola správnosti cen, zkrátka vše, co k obchodu patří. Nápojové centrum má vlastní velký sklad, kde se budete také pohybovat kvůli výkupu lahví, dohlížení nad trvanlivostí apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

-13. mzda
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- dovolená navíc
- příspěvek na firemní výrobky / služby
- závodní stravování

Nabízíme Vám práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala a chcete se s chutí pustit do práce, zašlete nám, prosím, svůj životopis. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Prodej, obchod

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme kolegy, kteří chtějí pracovat v maloobchodě a které baví prodávat. Chceme iniciativní zaměstnance, kteří přemýšlí inovativně a umí "obchodovat". U nás budete mít prostor pro vlastní nápady, které budete moci realizovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2219486  Datum zveřejnění: 27.9.2016