Pracovník zbožového hospodářství

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Globus je rodinná obchodní firma s tradicí od roku 1828, kdy v sárském St. Wendelu pan Franz Bruch otevřel malý obchod s potravinami. Stávající majitel pan Thomas Bruch řekl „Přál bych si, abychom pro naše zákazníky a zaměstnance byli stále výjimeční“. A my všichni zaměstnanci se snažíme tuto misi naplnit.

Do hypermarketu Čakovice hledáme Administrativního pracovníka do oddělení WAWI – zbožového hospodářství.

Co je WAWI – zbožové hospodářství?
Oddělení WAWI (zbožové hospodářství) zodpovídá především za správnost objednávaného zboží a práci s kmenovými daty.

Co Vás čeká?
Jde především o správu dat v procesu objednávání zboží. Veškerá data, zadáváme do systému, který data dále zpracovává. Většina Vaší pracovní náplně tedy bude vkládání dat do počítače a jejich správa.

Hlavní úkoly
- vkládání dat do počítače
- sledování stavu zásob
- komunikace s vedoucími pracovníky
- archivace dokumentů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní smlouvu na dobu neurčitou od prvního dne
- odpovídající platové ohodnocení
- řadu benefitů (například 13. mzdu, stravenky a dovolenou navíc)
- práce s fajn kolegy (spíše s kolegyněmi )

Informace o náboru

Pracovní doba je od pondělí do pátku od 7:00 – 15:30

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Tato práce je především o přesnosti, samostatnosti a trpělivosti . Proto hledáme někoho, kdo má tyto vlastnosti. Je to práce především s počítačem, to znamená, že se bez předchozí zkušenosti neobejdete. Pracujeme v našem systému, ve kterém Vás vše naučíme.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2825888  Datum zveřejnění: 24.11.2016