Prodavač v nápojovém centru

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Pražská ul. 39, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistou budoucnost.
Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo. Naši zaměstnanci sami poznají, co je třeba udělat, a jednají tak, jako by Globus byl jejich vlastní.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Ceníme si selského rozumu a schopnosti převzít za svá rozhodnutí zodpovědnost.

Co Vás čeká?

Pestrá práce mezi lidmi, v pohybu a bez svazujících pravidel, žádné sezení za stolem v kanceláři. Kolegové, na které se můžete spolehnout a vedoucí, kteří Vám nediktují, co přesně dělat.

Hrajeme podle pravidel, nemáme problém prohodit si navzájem směny a přijde nám samozřejmé přiložit ruku k dílu, když kolegové nestíhají.

Tři nej, proč pracovat u nás:

· Dáváme rovné příležitosti všem bez předsudků.

· Každý zaměstnanec se u nás muže spolehnout na pomoc ostatních.

· Co slíbíme, to skutečně dodržíme.

Jaká bude náplň práce

Úkolem prodavače je prodávat, doplňovat zboží tak, aby jej bylo dostatek, prezentovat a pečovat o zboží, hlídat správné ceny a pomáhat zákazníkům při nákupu.

„Každý tady ví, na čem je. Ať už je to o výrobku, sortimentu, o akcích, které se chystají. Takže můžu ráno přijít do práce a vím, že tam nebudu stát jak jojo nebo jako vidle někde zapíchlé, vím, co mám dělat.“
Náš Globusák „prodavač“

Hodili by se nám prodavači nápojů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce u nás stojí za to. Férová mzda a spousta dalších „maličkostí“

~ své peníze dostanete vždy a v čas,
~ v listopadu 13. mzdu,
~ na dovolené nešetříme, po 3 letech máte 5 dní dovolené navíc,
~ šatna, sprchy, ale i kuřárna vám bude k dispozici
~ voláte draze? Naši zaměstnanci mají výhodné volání nejen pro sebe, ale i pro své blízké
~ cestujete rádi? Díky Globusu můžete cestovat nejen k moři levněji
~ nebo raději za kulturou? Co takhle slevy do divadla, nejen pro sebe, ale i pro Váš doprovod..
~ není toho málo a ještě vás může leccos mile překvapit…

Informace o náboru

A co teď?
Fajn, že jste dočetli až sem, to by byla škoda nám neposlat Váš životopis. :-) Stačí kliknout na odpovědět…

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme správného Globusáka, který

· je duší podnikatel

· myslí na zákazníka

· je pracovitý, protože u nás pracuje o víkendech a svátcích

· spolupracuje s kolegy a zároveň umí pracovat samostatně

· používá selský rozum a nechybí mu pokora

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3069965  Datum zveřejnění: 19.5.2017