Vedoucí cukrárny

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Poděbradská 293, 530 09 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hodil by se nám
vedoucí naší cukrárny, který je mistr svého řemesla. Budete mít na starosti výrobu cukrářského sortimentu. V cukrárně se vyrábí sortiment pro zákazníky hypermarketu, ale také Café Globus. Vyrábíme kulaté i hranaté dorty a tradiční zákusky.

Co vás čeká
vstávání brzy ráno, za to budete dříve odcházet domů. Nebudete používat žádnou chemii pouze přírodní ingredience. Snažíme se cukrařinu dělat, tak jak se dělat má.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Férová mzda a řada dalších výhod
- smlouva na dobu neurčitou
- mzda, vždy 11. den v měsíci
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- příplatky za víkend nad rámec zákona
- stravenky
- zaměstnanecké slevy
- čisté velké zázemí

Informace o náboru

Naše pekařství je opravdové, s opravdovou cukrárnou, kde vyrábíme tradiční Sachr a k výrobě dortů používáme pravou šlehačku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

potravinářství

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vedoucí naší cukrárny, který je mistr svého řemesla. Budete mít na starosti výrobu cukrářského sortimentu. V naší curkrárně vyrábíme sortiment pro zákazníky hypermarketu, ale také Café Globus. Vyrábíme kulaté i hranaté dorty a tradiční zákusky.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3166816  Datum zveřejnění: 22.8.2017