Pekaři a cukráři

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Pražská ul. 39/248, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
10.09.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Naše pekařství je opravdové, abychom denně napekli čerstvý chléb, vyrábíme si vlastní žitný kvas. Rohlíky a housky pečeme několikrát denně podle potřeby. V naší cukrárně vyrábíme tradiční Sachr a k výrobě dortů používáme pravou šlehačku.

Hodili by se nám
- Pekaři, kteří zručně zpracují připravené těsto, vykoulí chleba a usmaží koblihy.
- Pecáci, kteří budou dohlížet na kynutí výrobků, zdobit před pečením, sázet chleba a péct v rotačních a etážových pecí
- Míchači, kteří budou vyrábět žitný kvas, míchat všechny druhy těst a udávat tempo pekárně svou zručností a citem pro těsto
- Cukráři a cukrářky, kteří umí vyrábět zákusky všeho druhu
- Prodavači do Café Globus nebo na prodejní plochu pekárny

Co vás čeká
Práce v naší moderní pekárně, pečeme ve velkém, a že toho není málo - chleby, housky, rohlíky, křupánky, dalamánky, tmavé a vícezrnné pečivo. V cukrárně denně vyrábíme hranaté, kulaté dorty, ale i tradiční zákusky jako špičky, větrníky...

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda vždy 11. den v měsíci
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- příplatky za víkendy (nad rámec zákona)
- stravenky
- zaměstnanecké slevy
- zvýhodněné volání i pro členy rodiny (až 6 SIM)
- velké a čisté zázemí (se sprchou a vlastní skříňkou)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

potravinářství

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3179923  Datum zveřejnění: 6.9.2017