Vedoucí řeznictví

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Na Pankráci 1353/4, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
1.3.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme
hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu.
Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost.

Naše řeznictví je opravdové, denně bouráme vepřové půlky a
hovězí čtvrtě, které dále zpracováváme nejen na sekanou a špekáčky, ale i různé
speciality třeba jehněčí klobásy. Vyrábíme i vlastní šunky.

Na Praze 4 budeme otevírat zcela nový koncept Globusu, malého
formátu, kde řeznictví bude hrát důležitou roli.

Co vás jako vedoucího
řeznictví čeká?

Budete mít zodpovědnost za celé řeznictví včetně prodejních
pultů. V našem řeznictví nebude probíhat uzenářská výroba, denně
k vám budou zavážet zbourané vepřové půlky a hovězí čtvrtě, něco půjde
přímo do pultů na prodej (včetně našich uzenin), něco zůstane k dalšímu zpracování
pro restauraci.

A jako správný vedoucí povedete tým svých lidí (2 řezníků a
13 prodavaček), včetně všeho, co k tomu patří, plánování docházky,
navrhování odměn apod.

 Co od Vás čekáme my?

Nezáleží nám na vzdělání jako na zkušenostech především
s bouráním a zpracováváním masa (z řeznictví nebo z kuchyně). Nehledáme
řezníka s vysokoškolským diplomem, ale řezníka se selským rozumem, který
se umí postavit k práci, vyzná se obchodě, nebojí se vést tým lidí (hlavně
prodavaček).

Férová mzda a řada
dalších výhod

- smlouva na
dobu neurčitou

- mzda, vždy
11. den v měsíci

- před
Vánoci 13. mzda

- po 3
letech 25 dní dovolené

- příplatky
za víkend

- stravenky

zaměstnanecké slevy

- čisté
velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám
svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3287115  Datum zveřejnění: 15.1.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.