Administrátor - Masterdata management

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu stabilního zaměstnání.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Do týmu Procesního informačního managementu (PIM) hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Administrator / Super user Masterdata management.

Co Vás čeká

Nový kolega bude pracovat na projektech spojených s kmenovými daty, řešit náročné úkoly související s kmenovými a produktovými daty v rámci řešení celé architektury. Ty se pohybují od modelování dat, konfigurace pracovních postupů, obchodních pravidel a integrace dodavatelských dat až po administraci a nastavování systému. Vše na úrovni systémové integrace. Budete spolupracovat s dodavateli SW řešení a konzultantskými společnostmi, v mezinárodních projektových týmech.

Koho hledáme

Pečlivého a spolehlivého kolegu s VŠ vzdělání technického zaměření (nebo SŠ s příslušnou praxí), minimálně 2-3 roky zkušeností v oblasti kmenových dat, či administrace MDM systémů, s mírně pokročilou znalostí anglického jazyka. Nezbytností je mít přehled v systémech pro správu kmenových dat, orientovat se v oblasti relačních databází. Požadujeme velmi dobrou znalost MS Office, znalost SAP MM a agilních projektových metodik výhodou. Uvítáme vysoké odhodlání a zájem vyvíjet něco nového a inovativního v prostředí kmenových dat, týmového ducha a flexibilitu.

Férová mzda a řada dalších výhod

- smlouva na dobu neurčitou
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- stravenky
- zaměstnanecké slevy
- příspěvek na penzijní pojištění
- flexibilní začátek a konec prac. doby

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3425330  Datum zveřejnění: 19.6.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.