Projektový manager - SAP retail (Praha-Čakovice)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Praha-Cakovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE SI NAVZÁJEM POMÁHÁME

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Pro plánovaný přechod na SAP Retail v rámci celé společnosti (Koordinace, Globus hypermarkety i logistické centrum) hledáme zkušeného kandidáta na pozici Vedoucí projektu SAP Retail.

Hlavními úkoly na této pozici jsou:

- Převzetí zodpovědnosti za projektové řízení a všechny činnosti s tím spojené - budete plánovat rozpočet, řídit jeho čerpání, pravidelně reportovat vedení o průběhu projektu.
- Včasné informování vedení v případě rizik ohrožujících stanovené termíny, rozpočet, či obsah projektu.
- Dosažení stanovených cílů v požadované kvalitě, ve stanovených termínech a v rámci daného rozpočtu.
- Identifikace a analýza projektových rizik, reakční plán.
- Vedení zkušeného týmu odborníků zaměstnanců Globusu a zároveň sestavení projektového týmu, definování úkoly a zodpovědností jednotlivých členů týmu.
- Řízení projektových schůzek
- Jednání s externími partnery, kteří spolupracují na realizaci projektu.
- Příprava podkladů pro výběrová řízení a pro smluvní ujednání.
- Iniciace a koordinace účasti expertů z jiných oddělení Globusu potřebných pro úspěšnou realizaci projektu.
- Koordinace spolupráce externích partnerů s projektovým týmem.

Úspěšný kandidát by měl splňovat následující kritéria:

- Min. SŠ vzdělání, přičemž důležitější je pro nás předchozí zkušenost s projektovým řízením velkých projektů v oblasti IT, znalost projektové metodiky a ideálně i SAP Retail.
- Znalost MS Office.
- Znalost německého jazyka je podmínkou, anglický jazyk je výhodou.
- Hledáme zodpovědnou osobnost s analytickým myšlením, silnými organizačními schopnostmi, se silnou orientací na výsledek, schopnou týmově spolupracovat.

Nabízíme

- smlouva na dobu neurčitou
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- stravenky
- zaměstnanecké slevy
- příspěvek na penzijní pojištění
- flexibilní začátek a konec pracovní doby

Fajn, že jste dočetli až sem. Teď už nám jen stačí zaslat Váš životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3436180  Datum zveřejnění: 31.7.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.