Asistent procesního managementu (Praha-Čakovice)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822, Praha-Čakovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu stabilního zaměstnání.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodil by se nám procesní specialista, který bude podporovat oddělení nákupu při práci s ERP systémy a bude komunikačním partnerem mezi oddělením nákupu a úsekem správy. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Co Vás čeká

- podpora oddělení nákupu v oblasti kmenových dat (dodavatelé, artikly)
- správa skupin zboží
- kontrola a ošetřování kvality dat
- optimalizace procesů
- podpora systémových aplikací
- příprava reportů pro oddělení nákupu
- implementace a podpora SAP

Profil vhodného uchazeče

- SŠ/ VŠ vzdělání
- AJ nebo NJ na mírně pokročilé úrovni
- velmi dobrá znalost MS Office - především excel
- znalost SAP, SQL výhodou
- dobré organizační schopnosti a schopnost porozumět procesům
- flexibilita a schopnost pracovat samostatně

Férová mzda a řada dalších výhod

- smlouva na dobu neurčitou
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- stravenky
- zaměstnanecké slevy
- příspěvek na penzijní pojištění
- flexibilní začátek a konec prac. doby

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3442597  Datum zveřejnění: 8.7.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.