Marketingový specialista - Brand manager

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822, Praha-Čakovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE si navzájem pomáháme.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodil by se nám

Nový kolega do oddělení marketingu, který bude mít za úkol samostatně uchopit a zastřešit projekty po marketingové stránce, sjednotit komunikaci přes všechny dostupné kanály, efektivně vyjednávat s kolegy a umět zapojit různá oddělení napříč společností Globus.

Bude fajn, pokud máte předchozí zkušenosti z Product/Brand marketingu FMCG nebo retailu, případně z agentury. Umíte nastavit marketingovou strategii, připravit marketingové kampaně podle zadání a svěřeného budgetu a následně je realizovat a koordinovat včetně kontinuálního vyhodnocování. Dále efektivně spolupracovat s externími partnery a jednotlivými odděleními společnosti.

Hodil by se nám kolega / kolegyně s VŠ vzděláním a dobrými prezentačními dovednostmi, kooperativní profesionál, který umí být samostatný, ale zároveň dokáže propojit jednotlivá oddělení společnosti v rámci projektu. Bez organizačních dovedností se také neobejdete - umíte si určit priority, máte strukturovaný přístup k práci a řešení problémů, umíte odolat tlaku.

Nabízíme vám

· Samostatnou práci na zásadních projektech společnosti

· Prostředí, které motivuje a inspiruje

· Firemní kulturu kterou musíte zažít

· 13 mezd v jednom roce

· V prvních 3 letech Vám dny dovolené narůstají, po 3 odpracovaných letech máte celkem 25 dní dovolené

· Příspěvek na stravování formou elektronických stravenek

· Zvýhodněné volání i pro členy rodiny

· Příspěvek na penzijní připojištění a další.

Zajímavé? Rádi se podíváme na Váš životopis...

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3458066  Datum zveřejnění: 27.7.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.